O zaletach rozwiązań modułowych nie trzeba nikogo przekonywać. Znamy modułowe meble, płyty grzejne, czemu więc nie lodówki? Coś takiego zaproponował właśnie Samsung - Twin to modułowe podejście do lodówki side-by-side - zobaczcie!

Nowe propozycje z linii Twin Samsunga to jednodrzwiowe lodówka i zamrażarka - zestawione razem dadzą nam jeszcze większe możliwości niż lodówka side-by-side. Zapewnią równie dużą przestrzeń do przechowywania żywności (lodówka 350 l, zamrażalnik - 277 l), a dzięki temu, że są to oddzielne urządzenia, będziemy mieli znacznie większe pole manewru przy aranżacji kuchni. Możemy bowiem ustawić je obok siebie - przy czym sami decydujemy, co będzie po prawej, a co po lewej stronie, albo - jeśli nie mamy w kuchni miejsca na tak wielką lodówkę - każde oddzielnie.

Zestaw Samsung Twin to chłodziarka RR35H6510SS i zamrażalnik RZ28H6050SS. Jak przystało na nowoczesne urządzenia chłodnicze, są energooszczędne, odznaczają się przemyślanym designem i wysoką jakością wykonania. Oczywiście oba urządzenia mają przekładane drzwi, a wewnątrz - szereg rozwiązań, które zapewniają wygodę przy maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni.

Samsung Twin - energooszczędność

Oba urządzenia mają klasę energetyczną A+. Wydajność i energooszczędność lodówki i zamrażarki Samsung Twin to efekt zastosowania szeregu nowoczesnych rozwiązań:

  • kompresor Digital Inverter - dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym automatycznie dostosowuje pracę do zapotrzebowania na chłodzenie, błyskawicznie reagując na zmiany temperatury,
  • funkcja No Frost - automatyczne rozmrażanie i dłuższa świeżość przechowywanej żywności,
  • system Multi Flow  - zimne powietrze jest nawiewane do każdego miejsca we wnętrzu urządzenia, dzięki czemu chłodzenie jest równomierne na każdym poziomie.

Dodatkowo, zamrażalnik RZ28H6050SS ma funkcję Power Freeze - szybkie schładzanie. Pozwala to zachować maksimum wartości odżywczych zamrażanych produktów. Jest niezastąpiona, kiedy chcemy szybko przygotować lód lub zmrozić napoje.

Sugerowana przez producenta cena detaliczna chłodziarki wynosi 3999 zł, a zamrażarki - 3799 zł.

źródło i zdjęcia: Samsung