Chłodziarki do wina Siemens vinoThek nie tylko zapewniają idealne warunki przechowywania trunku, lecz także dbają o jego piękną prezentację.

Wysmakowana ekspozycja wysokogatunkowych alkoholi i luksusowych delikatesów sprawi, że żaden z przybyłych gości nie przejdzie obojętnie obok chłodziarki vinoThek

Koneserzy wina wiedzą, że trunek ten wymaga szczególnych warunków przechowywania. Jednak chętnie cieszą oczy widokiem swojej kolekcji. We wnętrzu chłodziarki Siemens vinoThek panują idealne warunki dla różnych gatunków win, a podświetlenie i ustawione pod kątem półki eksponują butelki niczym klejnoty w gablocie.

Poza tym dzięki regulowanej wysokości półek oraz możliwości ich ustawienia pod kątem zyskujemy jeszcze więcej przestrzeni. Szklane drzwi chłodziarki wyposażono w filtr UV, aby promienie słoneczne ani sztuczne światło nie miały szkodliwego wpływu na przechowywane w środku trunki.

Różne alkohole, zwłaszcza wino białe i czerwone, przechowuje się i serwuje w różnych temperaturach. W chłodziarce vinoThek możemy przechowywać każde z nich w optymalnych warunkach. Dba o to dwustrefowa regulacja temperatury. W każdej ze stref możemy ustawić dowolną temperaturę w zakresie od + 5°C do +22°C.

Winu często towarzyszą przekąski. Sery i inne delikatesy możemy je bez obaw wstawić do winiarki, bo filtr węglowy zapobiega przenikaniu ich zapachów.

Dodatkową pewność, że nasze drogocenne alkohole w chłodziarce vinoThek są bezpieczne, zyskujemy zyskujemy dzięki dyskretnie umieszczonemu u dołu drzwi zamkowi.

Najważniejsze zalety chłodziarki do wina Siemens vinoThek KS38WA40:

  • dwustrefowa regulacja temperatury
  • filtr węglowy
  • szkło z filtrem UV
  • stal szlachetna
  • zamykana na klucz
  • cena: 7879 zł

źródło i zdjęcia: Siemens