Pomysł na ręcznie malowane poduszki Marsielle Decor zrodził się z inspiracji francuską typografią i stylem skandynawskim. Co wynikło z tego miksu?

Poduchy to jeden z łatwiejszych, szybszych i chyba najtańszych sposobów, by odmienić wnętrze. Magda Jarczewska pomysłów  ma bez liku. Zainspirowana francuską typografią zaczęła malować wzory na poszewkach. Widać w nich, że bliski jej sercu jest także styl skandynawski...

Oczarowana wzorami na poduszkach rodzina i przyjaciele namówili Magdę, by wyszła z nimi do ludzi. I tak powstała pracownia Marsielle Dekor. Poduszki, które tam powstają, są wykonane z wyselekcjonowanych tkanin: 100-procentowego grubego, gęsto tkanego lnu w bogatej kolorystyce oraz 100-procentowej, naturalnej bawełny. Magdzie zależy bowiem, by jej poduszki mogły służyć jak najdłużej.

Serie poduch są limitowane lub powstają na specjalne zamówienia, a wszystkie projekty są ręcznie malowane. Jeśli więc szukamy oryginalnych i unikatowych dodatków do wnętrz, trafiliśmy pod dobry adres. 

Poduszki i poszewki Marsielle Decor można kupić w sklepie internetowym Pracownia Różności. Ceny poszewek już od 19 zł! Można szukać ich też na Allegro lub zajrzeć na stronę Marsielle Decor na Facebooku.

źródło i zdjęcia: Marsielle Decor