Najnowsze schody Rintal - Milo - wymyślono tak, abyś mógł sam zdecydować, jak będą wyglądać. Poznaj ich możliwości.

Polscy architekci z Rintal Polska zaprojektowali schody do wnętrz, które pozwalają na dowolny wybór materiałów wykończeniowych. Dzięki temu ostateczny wygląd schodów Milo zależy tylko od nas - naszego gustu i stylu mieszkania.

Schody zabiegowe Milo zostały oparte na drewnianej konstrukcji, która pasować będzie zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. To, w jakim stylu zostaną utrzymane, zależy od preferencji klienta. Realizację jego własnych kreatywnych pomysłów umożliwia szeroka gama dostępnych materiałów wykończeniowych: poręczy, balustrad, pochwytów i innych akcesoriów.

Projektując schody Milo, zaczynamy od wyboru drewna, z którego będzie wykonana konstrukcja schodów oraz stopnie. Może to być standardowa mozaika bukowa lub dąb, jesion albo egzotyczny gatunek drewna.

Następnie musimy zdecydować się na kształt schodów, przede wszystkim ustalić liczbę biegów. Ostatnim etapem jest wybór poręczy i balustrad.

W tym sezonie szczególnie modne są proste, minimalistyczne formy i łączenie wielu różnych materiałów wykończeniowych. Schody Milo doskonale wpisują się w ten trend, dając jednocześnie możliwość dopasowania schodów do wnętrza. Jednym z pomysłów na schody Milo jest zastosowanie drewnianych poręczy z biegnącymi równolegle stalowymi relingami. Wybierając kolor schodów warto zwrócić uwagę na obecnie najmodniejsze barwy ciemne lub bardzo jasne.

Cena schodów Milo uzależniona jest od wybranych elementów wykończeniowych. Za najprostsze zestawy zapłacimy około 9 tysięcy zł.

źródło: www.rintal.pl