Sieć eleganckich salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian powiększyła się o 2 nowe lokalizacje. Teraz po materiały do dekoracji ścian i podłóg możemy wybrać się do Kalisza i Opola.

W ostatnich miesiącach Dekorian otworzył 2 nowe salony firmowe: w Opolu przy ul. Grunwaldzkiej 3 oraz Kaliszu przy ul. Częstochowskiej 50. To sklepy nr 14 i 15 na mapie sieci dystrybucji firmy.

Dekorian to ogólnopolska sieć salonów, które specjalizują się w sprzedaży materiałów do dekoracji ścian i podłóg. W ofercie znajdziemy bardzo bogaty wybór tapet, farb, podłóg drewnianych i winylowych, wykładzin i dekoracji ściennych. Dekorian jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce kilkunastu marek wnętrzarskich z wyższej półki, m.in kanadyjskich farb Para Paints, belgijskich tapet Omexco czy włoskich tynków i żywic dekoracyjnych Metropolis. 

Co wyróżnia salony Dekorian?

Salony Dekorian są przyjazne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i architektów wnętrz. Pod jednym dachem zebrano produkty wielu designerskich marek, co zdecydowanie ułatwia wybór najbardziej odpowiednich rozwiązań. Na miejscu dostępny jest szeroki wachlarz wzorników i próbek materiałów dekoracyjnych, a profesjonalna i życzliwa obsługa zadba o to, aby zakupy upłynęły w miłej i komfortowej atmosferze. A jeśli mimo to nie znajdziemy wymarzonego produktu, Dekorian jest otwarty również na realizację indywidualnych próśb oraz niestandardowych zamówień. 

Salony Dekorian są już w największych polskich miastach, w tym w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. - Chcielibyśmy, aby Dekorian obecny był we wszystkich dużych i średnich polskich miastach - zapewnia Mariusz Kaperczak, Dyrektor Zarządzający w firmie. Dekorian. Po salonach w Kaliszu i Opolu jeszcze tym roku otwarte zostaną salony firmowe w Szczecinie i Bielsku Białej , a w przyszłym roku powstać ma 5 kolejnych.

źródło i zdjęcia: Dekorian