Miłośnikom DIY narzędzi Dremel przedstawiać nie trzeba. Jednak nowy Dremel Micro to szansa na całkiem nowe doświadczenie - lot w kosmos! W ogólnoeuropejskim konkursie każdy w Was może wygrać i zostać astronautą! 

Wraz z pojawieniem się na rynku najbardziej kompaktowego i zaawansowanego technologicznie narzędzia Dremel Micro 1 września 2014 rusza ogólnoeuropejski konkurs, w którym można wygrać lot w kosmos! Zwycięzca na jeden dzień zostanie astronautą i przez 45 minut doświadczy siły 4G i stanu nieważkości, przemierzając setki kilometrów w kosmosie 100 km ponad powierzchnią Ziemi.

Zasady kosmicznego konkursu Dremel

Marka Dremel poszukuje inspirujących zdjęć, które zobrazują precyzję, kompaktowość, technologię lub kreatywność, czyli te cechy, którymi wyróżnia się nowy bezprzewodowy Dremel Micro. Do konkursu, w którym nagrodą główną jest podróż w przestrzeń kosmiczną, może przystąpić każdy. Wystarczy przesłać zdjęcie ilustrujące jedną z czterech cech Dremela Micro na stronę konkursową www.dremelmicro.com.

W pierwszym, lokalnym etapie konkursu Dremel internauci z każdego kraju wybiorą autora najatrakcyjniejszego zdjęcia. Zwycięzcy I etapu dostaną w nagrodę narzędzia wielofunkcyjne Dremel Micro i będą reprezentować swój kraj w drugiej rundzie. Tym razem ich zadaniem będzie zbudowanie własnego statku kosmicznego - naturalnej wielkości lub miniatury. Dremel nie stawia żadnych ograniczeń dla kreatywności uczestników. Trzeba tylko przesłać zdjęcie statku na różnych etapach tworzenia.

Dowiedz się więcej o nagrodzie - narzędziu Dremel Micro

Osoba, która zdoła przekonać jury marki Dremel, że jej propozycja jest najlepsza, będzie jednym z pierwszych kosmicznych turystów, którzy zobaczą Ziemię z wysokości ponad 100 kilometrów!

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny będzie od września na stronie konkursowej. 

źródło i zdjęcia: Dremel