Jeśli unikasz odświeżaczy powietrza w obawie przed zawartymi w nich szkodliwymi gazami, to Brait Mist Air jest własnie dla Ciebie. Sprawi, że Twój dom był pachnący i zdrowy.

Nowa gama odświeżaczy powietrza Brait Mist Air przywróci piękny zapach w mieszkaniu, nie rozpylając przy tym szkodliwego gazu. Ich receptura bazuje na odpowiednich kompozycjach zapachowych, które skutecznie neutralizują przykre zapachy zarówno w powietrzu, jak i na tkaninach. W odróżnieniu od innych odświeżaczy w aerozolu, zamiast szkodliwych gazów (np. propan-butanu) zastosowano w nim sprężone powietrze. Możemy więc bez obaw używać go, nawet jeśli w domu mamy małe dzieci, alergików lub ktoś z domowników choruje na astmę. A przy tym nie szkodzimy środowisku.

Brait Mist Air to linia odświeżaczy powietrza klasy premium. Zastosowano w nich rozpylacz, który pracuje cicho pozwala precyzyjnie dozować ilość środka. Powstająca mgiełka przybiera delikatną, klarowną formę pozbawioną kropelek wody. Dlatego nowe odświeżacze Brait można rozpylać nie tylko w powietrze, ale też na tkaniny, bo nie pozostawiają mokrych śladów. Możemy więc odświeżać nimi np. zasłony, firany, poduszki czy obicia kanap.

Odświeżacze Brait Mist Air dostępne są w trzech wariantach zapachowych - Oriental Flowers (kwiaty orientu), Spring Morning (wiosenne kwiaty) oraz Home Garden (domowy ogród). Kosztują ok. 8,99 zł (275 ml).

źródło i zdjęcia: Brait