Kocyki, śpiworki, ręczniki, ochraniacze na łóżeczko i inne tekstylia dla mamy i dziecka - to oferta nowej marki "Kropka w kropkę". A wszystko zaprojektowane i uszyte z prawdziwie matczyną troską.

Kropka w kropkę to marka stworzona przez dwie mamy - Olę, absolwentkę architektury wnętrz na warszawskiej ASP, i Martę, panią pedagog. Zaczęło się od projektowania i szycia dla własnych pociech, a potem obie panie zapragnęły swoją kreatywnością, wiedzą, doświadczeniem i pasją podzielić się z innymi mamami i ich dziećmi.

- Każdy wzór zaprojektowałyśmy samodzielnie - zapewniają Ola i Marta. - Całą kolekcję łączy nasza autorska kropkowa tkanina. Kropka w kropkę powstała z pasji do tworzenia prostych i użytecznych produktów potrzebnych w codziennym życiu zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Praktyczne rozwiązania połączyłyśmy z estetyką i ciekawą formą, dbając o detale.

Proponowane przez Olę i Martę kocyki, śpiworki, ochraniacze na łóżeczko, dziecięce pościele czy flanelowe pieluszki są pogodne, lecz nie przesłodzone. Dominującym motywem są, oczywiście, kropki, a całość utrzymana jest w stylu skandynawskim, jasna, prosta i praktyczna.

Ciekawą propozycją dla mam jest "dyskretnik" - rodzaj chusty do karmienia, która zapewnia intymność mamie i dziecku podczas karmienia piersią.

Wszystkie materiały i dodatki, z jakich szyte są tekstylia Kropka w kropkę zostały wyprodukowane w Polsce. Uwagę zwraca prostota formy, spójność kolorystyczna oraz jakość artykułów.

- Każdy prototyp testowany jest przez nasze dzieci, co w naszym przekonaniu daje najwyższą gwarancję jakości - przekonują Ola i Marta. - Nasze produkty dedykujemy osobom, dla których ważny jest design i praktyczność. 

Wszystkie produkty Kropka w kropkę można obejrzeć i kupić na  stronie www.kropkawkropke.com.pl.

źródło i zdjęcia: Kropka w kropkę