Soniczne szczoteczki do zębów Philips Sonicare dostępne są już w limitowanej edycji skierowanej głownie do pań. Wyróżnia ją subtelny różowy kolor.

Współczesne kobiety dbają o swój wygląd i zdrowie. Oczekują jednak, że będzie to wygodne i niekłopotliwe, a przybory toaletowe okażą się raczej ozdobą łazienki niż wstydliwym gadżetem. Dlatego Philips wprowadza limitowaną damską edycję wielokrotnie nagradzanych szczoteczek sonicznych DiamondClean. Utrzymana będzie w delikatnej, różowej kolorystyce.

W różowej wersji pojawi się także AirFloss - soniczny irygator, który z powodzeniem zastępuje nitkę dentystyczną.

Skuteczność szczoteczki Sonicare DiamondClean opiera się na opatentowanej technologii Philips Sonicare wykorzystującej fale dźwiękowe. Różnica w skuteczności czyszczenia zębów jest dostrzegalna już po pierwszym użyciu, a delikatniejszy nacisk na zęby i dziąsła niż przy użyciu zwykłej ręcznej szczoteczki pozwala dłużej cieszyć się mocnymi i zdrowymi zębami.

Główka szczoteczki Philips Sonicare zamienia pastę do zębów w natleniony, delikatnie spieniony płyn i kieruje go między zęby, na ich tylne powierzchnie oraz w miejsca wzdłuż linii dziąseł, czyli tam, gdzie powstaje płytka bakteryjna. A to oznacza lepiej oczyszczone, a więc zdrowsze, zęby i dziąsła oraz poczucie większej świeżości.

Szczoteczka DiamondClean z limitowanej, różowej edycji ma rączkę z ceramicznym wykończeniem i chromowany pierścień podkreślający elegancką linię szyjki. 

Oprócz szczotkowania ważne jest regularne czyszczenie przestrzeni między zębami. Nie wszyscy jednak chętnie używają nitki dentystycznej, bo czyszczenie nią bywa bolesne, może też podrażniać dziąsła. Irygator Philips Sonicare AirFloss to znakomita alternatywa dla nitki. Dzięki tej samej co w szczoteczce zastrzeżonej technologii nadmuchu mieszaniny powietrza i mikrokropelek między zęby, pozwala skutecznie i delikatnie oczyścić przestrzenie międzyzębowe w niecałe pół minuty. AirFloss z limitowanej edycji ma różową dyszę wylotową, by na półce ładnie komponował się ze szczoteczką. 

Ceny detaliczne szczoteczki i irygatora Sonicare z edycji limitowanej:

  • szczoteczka Pink DiamondClean HX9362/67 - 929 zł
  • irygator Pink Airfloss HX8221/02 - 499 zł

źródło i zdjęcia: Philips