Meble, akcesoria łazienkowe i dekoracje do wnętrz niemieckiej marki JOOP! możemy już obejrzeć i kupić w firmowym salonie w warszawskiej Domotece. To pierwsze w Europie takie miejsce!

Niemiecka marka JOOP! od początku istnienia dba o doskonały design swoich produktów. Wychodząc od mody, przez zapachy i dodatki, firma rozszerzyła ofertę o meble i akcesoria wyposażenia wnętrz. Od października 2014 r. ich szeroki wybór znajdziemy w warszawskiej Domotece.

Jeśli wiec chcesz urządzić elegancki salon, sypialnię lub jadalnię, szukasz designerskich akcesoriów łazienkowych, kąpielowych i dodatków dekoracyjnych, możesz zajrzeć pierwszego w Europie firmowego sklepu JOOP! z artykułami wnętrzarskimi. Do tej pory można było je kupić m.in. w salonie JMB Design. Teraz w Domotece stworzono całkowicie nową przestrzeń z bogatą ekspozycją produktów JOOP! Wszystkie z wysokiej jakości materiałów, wykonane z dbałością o każdy szczegół.

W warszawskim salonie JOOP! znajdziemy ciekawe, eleganckie sofy do wnętrz nowoczesnych i klasycznych, a także designerskie dodatki takie jak oświetlenie czy dywany. Oprócz tego modne wyposażenie sypialni: łóżka, narzuty i pościel, i - oczywiście - akcesoria łazienkowe: kolorowe ręczniki, płaszcze kąpielowe, dekoracje.

Salon JOOP! znajduje się na pierwszym piętrze Domoteki (ul. Malborska 41), pomiędzy salonami MISE i JMB Design.

źródło i zdjęcia: Domoteka