Czy w epoce mikrofibry, tkanin funkcyjnych i "magicznych" apretur jest jeszcze miejsce na starą poczciwą flanelę? Oczywiście, dlatego Dekoria.pl - największy internetowy sklep z tkaninami - wprowadził właśnie do swej oferty pościel flanelową. Zobaczcie!

Kupując pościel, zwłaszcza w internecie, trzeba koniecznie sprawdzić, z jakiego uszyta jest materiału. Bo choć satyna, mikrofibra czy jersey mogą podobnie wyglądać na zdjęciu, gdy się w nie wtulimy, różnica będzie kolosalna. Na chłodną porę roku zdecydowanie najlepiej sprawdzi się pościel grubszych, mięsistych tkanin, ciepła w dotyku, na przykład flanelowa. Z tego materiału szyły pościele nasze babcie, a od niedawna możemy taką kupić w Dekoria.pl.

Wysokiej jakości pościel flanelowa wykonana jest w 100% z bawełny. Jest hipoalergiczna i umożliwia skórze swobodne oddychanie. Choć miękka w dotyku, flanela to solidny i mocny materiał, więc jeśli będziemy stosować się do zalecanych zasad prania pościeli, mamy gwarancję, że posłuży nam przez długie lata.

Na uwagę zasługuje modna kolorystyka i unikalne wzornictwo pościeli z Dekorii - kwiaty, krata, pasy i wzory geometryczne. W tej chwili w ofercie sklepu jest 6 modeli pościeli flanelowych w standardowym rozmiarze. W skład kompletu wchodzi poszwa (160 x 200 cm) oraz 2 poszewki (70 x 80 cm). Cena - 89 zł.

Kolorowych snów! 

źródło i zdjęcia: Dekoria.pl