Pod koniec 2014 roku dużo się działo w CREATORZE. Poznaj autorki najlepszych projektów zaliczeniowych na kursach projektowania wnętrz w całej Polsce.

Na każdym kursie projektowania wnętrz CREATOR organizowany jest konkurs prac zaliczeniowych. Oto autorki projektów, które wykładowcy uznali za najciekawsze pod koniec 2014 roku:

Wioleta Bednarczyk - Warszawa

Wioleta Bednarczyk Wioleta Bednarczyk - projekt wnętrza, wizualizacja

- Pracuję jako dziennikarka, szef działu sportowego w redakcji lifestylowego magazynu SHAPE. Mam nadzieję, że już niedługo będę mogła się spełniać również jako dziennikarka magazynów oraz telewizyjnych programów wnętrzarskich - opowiada o sobie Wioleta Bednarczyk. - W wolnych chwilach projektuję wnętrza i redaguję facebookową stronę Glamloft. Sport i projektowanie to moje dwie pasje. Pierwsza towarzyszy mi od najmłodszych lat dzieciństwa, a druga - na poważniej od kilku lat. Choć już będąc małą dziewczynką uwielbiałam upiększać swój pokój i przestawiać meble z kąta w kąt. Dyplom projektantki wnętrz jest dla mnie spełnieniem kolejnego zawodowego marzenia. Także początkiem nowej drogi. Liczę, że dojdę nią nie tylko daleko, ale i wysoko - dodaje projektantka.

Agnieszka Szubert - Wrocław

Agnieszka Szubert - projekt wnętrza - propozycja wyposażenia Agnieszka Szubert

- Z wykształcenia jestem filologiem, z zawodu marketingowcem zajmującym się komunikacją, ale w wolnych chwilach od wielu lat relaksuję się otoczona czasopismami wnętrzarskimi, wizualizując sobie najróżniejsze pomieszczenia - mówi Agnieszka Szubert. - Zachwycam się wszystkim, co ma swój charakter, styl, smak od paryskich kafejek po lofty. Uwielbiam przestrzeń, prostotę i ciekawe, mocne akcenty tworzące indywidualny styl wnętrza. Ostatnio wróciłam przez przypadek do swojego starego pamiętnika z podróży do Mongolii i trafiłam na fragment, w którym ze szczegółami i zachwytem opisuję detale dekoracyjne metra moskiewskiego. To po prostu we mnie siedzi i już, dorastałam wśród planów budynków, bawiłam się skalówką z dziadkiem jak dziecko. Historia zatoczyła koło. Plany, projekty powróciły do mnie jak bumerang. Kurs w Creatorze był dla mnie wielką radością, przyjemnością i odskocznią o codziennych zadań. 

Agnieszka Maj - Kraków

Agnieszka Maj Agnieszka Maj - projekt mieszkania

Agnieszka Maj jest zakochana w Świdermajerach - architekturze drewnianej tzw. Linii Otwockiej. Wierzy, że piękno inspiruje jak nic innego na świecie, a dobra architektura jest nie tylko piękna, ale też stymuluje relacje człowieka z człowiekiem i człowieka z otoczeniem. Lubi też odwiedzać targi dizajnu, bo ceni sobie pomysły młodych polskich projektantów. 

- Staram się, by w moich stylizacjach wnętrz głównym elementem był człowiek - mówi projektantka. - By wnętrze nie ograniczało swoją stylistyką swobody mieszkańców, a jedynie ją wzmagało, będąc przy tym na wskroś funkcjonalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Ewa Woźnicka - Warszawa

Ewa Woźnicka Ewa Woźnicka - projekt, inspiracje

 - Słuchać drugiego człowieka, to takie proste, a jednocześnie takie ważne! Zmiksować to z własnym doświadczeniem i wiedzą, doprawić pasją - i gotowy przepis na udany projekt - zdradza swój warsztat Ewa Woźncka. - Istotne, aby Inwestor odnalazł w swoim nowym wnętrzu własne pragnienia, marzenia i upodobania. Jemu pozwoli to na wygodne życie w pięknym, funkcjonalnym i przemyślanym wnętrzu, nam da satysfakcję zawodową i poczucie, że oto kolejny dom lub mieszkanie, stały się czyimś Miejscem Na Ziemi.

Wnętrzarskie kursy w CREATORZE

CREATOR to niepubliczna placówka oświatowa, która prowadzi profesjonalne kursy projektowania i stylizacji wnętrz. W programie są wykłady - prezentacje multimedialne oraz interaktywne warsztaty - ćwiczenia praktyczne. Kursanci mają szansę na zdobycie wiedzy od podstaw i mogą w pełni przygotować się do zawodu stylisty, dekoratora lub projektanta wnętrz.

Co wyróżnia kursy CREATORA:

  • 10 lat doświadczenia w branży wnętrzarskiej,
  • certyfikat ukończenia kursu (świadectwa MEN),
  • wykwalifikowana kadra (pracownicy naukowi, a przede wszystkim praktycy),
  • pierwsi i jedyni w Polsce opracowali autorska formułę organizowania konkursów na najlepszy projekt zaliczeniowy pod patronatem medialnym.

Kurs jest przeznaczony dla osób, które nigdy nie zajmowały się profesjonalnie projektowaniem. Zajęcia stacjonarne obejmują 80 godzin lekcyjnych, a ich rozszerzeniem są kilkugodzinne spotkania poświęcone materiałoznawstwu, technologii i najnowszym trendom w designie. Kursy prowadzone są w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Białymstoku i Gdyni.

Już 11 kwietnia 2015 r. rusza Kurs Kreacji - Stylizacja Wnętrz - zapisy trwają!

Więcej informacji na stronie www.creator.net.pl. Zgłoszenia: Małgorzata Stawińska, biuro@creator.net.pl, tel. 504 222 373, dodatkowe informacje: Olga Kisiel-Konopka, olga@olgakk.pl, tel. 882 444 811.

źródło i zdjęcia: CREATOR