W kolejne ćwierćwiecze działalności firma Deante wchodzi kolorowo! Nowe baterie kuchenne Milin są w 5 kolorach: żółte, zielone, pomarańczowe, czerwone i białe. Do wyboru, do koloru!

Kolorowe akcenty rozpraszają nudę i dodają wnętrzom życia. Nowa linia baterii kuchennych Deante z wylewką "U" została zaprojektowana własnie z myślą o tym, by być taką wisienką na torcie. Bo niezależnie, czy mamy kuchnię minimalistyczną, prowansalską, rustykalną czy klasyczną, kolorowa bateria Milin podkreśli jej styl i doda charakteru.

- Deante powstało w okresie przemian ustrojowych, w czasach, kiedy szara rzeczywistość PRL-u zaczęła ustępować miejsca spełniającym się kolorowym marzeniom Polaków, w tym marzeniom o pięknych domach - mówi Anna Kowalska, zastępca dyrektora handlowego ds. marketingu w firmie Deante. - Świętowanie 25-lecia istnienia naszej firmy rozpoczynamy od wprowadzenia specjalnej linii kolorowych baterii kuchennych Milin. Paleta pięciu kolorów to symbol wolnego wyboru w kreowaniu otaczającej nas rzeczywistości.

Kolorowe baterie kuchenne Deante MilinBaterie Milin dostępne są w 5 kolorach: klasycznej bieli, ognistej czerwieni, soczystej zieleni, egzotycznego oranżu i bananowej żółci. Tak szeroka paleta pozwoli dobrać kolor baterii do naszej kuchni tak, aby harmonijnie współgrał lub - wprost przeciwnie - kontrastował z innymi elementami wykończenia, płytkami i fugami, luksferami czy meblami.

Wygodny kształt wylewki baterii Milin uosabia prostotę w designie i funkcjonalność. Baterie mają w głowice ceramiczne o średnicy 35 mm i są objęte 7-letnią gwarancją.

źródło i zdjęcia: Deante