Chciałabyś, aby wielkanocna dekoracja w Twoim domu wyglądała jak na zdjęciu w magazynie wnętrzarskim, ale nie wiesz od czego zacząć, jakie są zasady i jak je zastosować? Przyjdź na warsztaty aranżacji wnętrz w showroomie Malabelle, a wszystko stanie się jasne i proste!

Patronat "Czas na Wnętrze"Zające, jajka, bazie - nic do siebie nie pasuje, a tradycja wymaga aby na wielkanocnym stole pojawiło się wszystko. Jak zapanować nad dekoracyjnym chaosem i zgrabnie połączyć dekoracyjne trendy z tradycją? Tego właśnie dowiecie się w sobotę 28 marca 2015 r. na warsztatach aranżacji wnętrz "Wielkanoc w błękicie".

Będzie to po pierwszy z cyklu warsztatów aranżacji wnętrz, które odbywać się będą w warszawskim showroomie Malabelle. Praktyczne ćwiczenia uzupełnią na nich profesjonalne wykłady przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych aranżacją, stylizacją i projektowaniem wnętrz.

Porozmawiamy o najnowszych trendach oraz ich praktycznym wykorzystaniu w stylizacjach. Nie zabraknie aranżacji, opartych o klasykę designu i propozycji wykorzystania jej we współczesnych realiach. Pobłądzimy po mapie, stykając się z kolekcjami zarówno najlepszych skandynawskich marek, jak i unikatowych polskich projektantów. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli do dyspozycji katalogi znanych i cenionych marek z wnętrzarskiej listy Top 10. Na wykładach będzą mogli zapoznać się z kompozycjami znanych stylistów oraz najlepszymi pomysłami i rozwiązaniami.

Warsztaty aranżacji wnętrz w Malabelle to propozycja dla tych, którzy szukają pomysłu na obudzenie w sobie kreatywności, chcą poznać innych ludzi z wnętrzarską pasją, mają ochotę podzielić się doświadczeniami i pomysłami.

Na warsztatach "Wielkanoc w błękicie", które poprowadzi właścicielka showroomu Anna Rusiniak-Malinowska, będziemy aranżować stoły i nie tylko, a wszystko to w miłej atmosferze Malabelle, przy aromacie kawy Cellini.

Przedsmak tych wnętrzarskich inspiracji znajdziemy na blogu Malabelle, gdzie Anna Rusiniak-Malinowska daje wiele cennych wskazówek i motywów do wykorzystania przy urządzaniu wnętrz

Warsztaty aranżacji wnętrz "Wielkanoc w błękicie" - czas i miejsce

sobota, 28 marca 2015 r., godz. 9.30
Malabelle, ul. Polna 18/20, Warszawa
koszt: 650 zł 

Więcej informacji na stronie Malabelle i na Facebooku.  

źródło i zdjęcia: Malabelle