Marka ZAJC nie tylko w kuchni lubi porządek i ergonomię. Uzupełnieniem oferty producenta mebli na wymiar są szafy i garderoby. Już można je oglądać w poznańskim showroomie!

W poznańskim showroomie marki ZAJC od niedawna poza ekspozycja zabudowy kuchennej obejrzeć można garderobę. Jej część otwartą wykończono półmatowym białym lakierem. Stalowe drążki, półki i szuflady pozwolą utrzymać odzież w idealnym porządku, bo wszystko jest doskonale widoczne i łatwo dostępné.́

Z kolei fronty szaf garderobianych wykończono materiałem, który imituje tweed. Chromowane poziome uchwyty przełamują prostotę i minimalizm zabudowy. Wnętrze szafy podzielone jest na część do przechowywania odzieży krótkiej i długiej. W odnalezieniu ulubionego płaszcza lub marynarki pomaga zamontowane w drążkach na ubrania ledowe oświetlenie, które włącza się po otwarciu szafy. Wewnątrz nie zabrakło również praktycznych szuflad, półek i wieszaka na spodnie.

Dopełnieniem wyposażenia jest wyspa garderobiana. Wolno stojąca komoda z półkami z jednej strony i z szufladami z drugiej idealnie nadaje się do przechowywania akcesoriów, takich jak paski czy torebki. Na jej blacie, natomiast, wygodnie poskładamy ubrania przed schowaniem  na półce lub w szufladzie.

Produkowane na wymiar meble do garderoby możemy idealnie dopasowywać do wnętrza, w którym mają się znaleźć. Na ograniczonej powierzchni najlepiej sprawdzą się systemy szaf, natomiast jeśli możemy na garderobę przeznaczyć oddzielne pomieszczenie lub wydzieloną część sypialni, doskonałym rozwiązaniem będzie otwarta zabudowa. Indywidualnie zamawiane wyposażenie wewnętrzne i wykończenie sprawiają pozwalają na personalizację projektu. Do dyspozycji mamy bowiem szeroki wybór materiałów wykończeniowych, takich jak wytrzymałe laminaty, pełną kolorystykę lakierów oraz forniry. 

źródło i zdjęcia: ZAJC