Gdy męczy katar, nawet delikatne chusteczki zdają się podrażniać skórę wokół nosa niczym papier ścierny. Nowe chusteczki Velvet Balsam to w takiej sytuacji balsam na bolący, obtarty i czerwony nos.

Nowe chusteczki Velvet oprócz tego, że są jedwabiście gładkie i miękkie, zostały nasączone balsamem, aby łagodzić podrażnienia zaczerwienionej skóry wokół zakatarzonego nosa. Warto o nich pamiętać, gdy da się nam we znaki chłodny letni wieczór albo gdy nadejdą jesienne słoty.

Katar i przeziębienie do przyjemności nie należą, ale dzięki nowym chusteczkom Velvet Balsam przynajmniej nie grozi nam paradowanie z obtartym, zaczerwienionym nosem. Nasączone balsamem chusteczki nie podrażniają skóry nosa, bo są jedwabiście miękkie i gładkie w dotyku, a balsam rozprowadzony na powierzchni chusteczek nie tłuści skóry i nie jest lepki. Badania dermatologiczne potwierdziły skuteczność chusteczek Velvet Balsam - aż 96% badanych odpowiedziało, że mają łagodne działanie na skórę i okolice nosa, oczu i ust.* Warto jednak pamiętać, że chusteczki należy delikatnie przykładać do nosa, osuszając skórę, ale nie pocierając, wydmuchiwać nos raz jedną, raz drugą dziurką.

Chusteczki higieniczne kieszonkowe Velvet Balsam składają się z 4 warstw bibułki, a chusteczki uniwersalne (w pudełkach) - z 3 warstw. Dzięki temu są bardzo chłonne, wytrzymałe i starczają na dłużej.

Chusteczki higieniczne Velvet otrzymały prestiżowy tytuł: Konsumencki Lider Jakości 2015.

*źródło: Hamilton Poland: badania aplikacyjne z opinią dermatologa

źródło i zdjęcie: Velvet