Po fluorescencyjnej farbie przyszła kolej na świecące w ciemności płytki. Taką nowość proponuje nam własnie Opoczno. Zobaczmy, jak kolekcja Fluorescent Flower wygląda za dnia i w nocy.

Intensywne, neonowe kolory wyraźnie odcinające się na czarnym tle to element jakby żywcem przeniesiony z aktualnej sportowej mody, gdzie jaskrawe detale zdobią, a jednocześnie zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo. Nową kolekcję płytek ceramicznych Opoczna wyróżniają oryginalne motywy kwiatowe, rysowane jaskrawą, wielobarwną kreską. W kolekcji znalazła się także unikalna listwa szklana z efektem fluo (2 x 60 cm), emitująca w ciemności charakterystyczne mleczno-seledynowe światło. Bez wątpienia jest to wyjątkowa propozycja wśród tak modnych i chętnie obecnie stosowanych szklanych dekorów.

Wykorzystując pytki i dekory z kolekcji Fluorescent Flower stworzymy w kuchni lub łazience wyjątkową aranżację, która nawet po zmroku czy wyłączeniu świateł będzie cieszyć oko, zaskakiwać naszych domowników i gości.

Pomimo charakterystycznych motywów i mocnych, zdecydowanych barw szklane dekoracje można z łatwością połączyć z jednokolorowymi płytkami - zarówno o błyszczącej, jak i o satynowej powierzchni. Dzięki takim zestawieniom osiągniemy modny ostatnio efekt kontrastu faktur. Dekoracje szklane z kolekcji Fluorescent Flower ciekawie wyglądają także w zestawieniu z płytkami o strukturze kamienia oraz różnokolorowymi szklanymi listwami dostępnymi w ofercie Opoczno - projektanci łazienek mają więc naprawdę wiele możliwości. Wykorzystując modny format 30 x 60 cm można tworzyć efektowne pionowe lub poziome pasy, ozdobne bordiury czy dekoracje składające się z powtórzonych motywów.

Kolekcja Fluorescent Flower dzięki bogactwu elementów i wersji kolorystycznych może być wykorzystana w łazienkach o różnej stylistyce. Klienci mają do wyboru 3 kolory i 2 formaty płytek podłogowych, a cała kolekcja liczy sobie 16 różnych elementów.

Fluorescent Flower to kolekcja o zdecydowanie nowoczesnym charakterze, przeznaczona do minimalistycznych wnętrz łazienkowych i kuchennych, gdzie ograniczona liczba mebli pozwoli płytkom zagrać pierwsze skrzypce. Z pewnościa wpadnie w oko osobom lubiącym nowości, śmiałe pomysły i nieszablonowe rozwiązania. 

źródło i zdjęcia: Opoczno