Marzy ci się kuchnia w stylu toskańskim? A może wolisz skandynawską surowość kuchennego wnętrza? Weź udział w loterii Fix Knorr "Raz w tygodniu zmień kuchnię na włoską" i wygraj 15 000 zł na nową kuchnię. Sam zdecydujesz, jak będzie wyglądać.

Wakacyjna loteria Knorra to szansa, by gruntownie zmienić wystrój swojej kuchni i stworzyć wymarzoną aranżację. Akcja "Raz w tygodniu zmień kuchnię na włoską" potrwa do 27 września 2015 roku. Co tydzień (przez 8 tygodni) masz szansę wygrać 15 tysięcy złotych na odnowienie swojej kuchni, a codziennie do wygrania są 3 bony na kwotę 200 zł do zrealizowania w sklepach Duka z akcesoriami do kuchni i jadalni.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy w czasie trwania loterii kupić 2 dowolne Fixy Knorr, zachować paragon i zarejestrować go na stronie www.zmienkuchnienawloska.pl.

Fixy Knorr pomogą nam przygotować pyszne wakacyjne dania z makaronu - całkiem jak w słonecznej Italii. Do wyboru mamy: Fix Spaghetti Bolognese extra ziołowe do pomidorów z puszki, Fix Spaghetti Bolognese, Fix Spaghetti 4 sery z brokułami oraz Fix Spaghetti Napoli. Entuzjastów kuchni włoskiej ucieszy też nowość - Fix Lasagne. Dzięki Fixom Knorr nie musimy się martwić o przygotowanie gęstego i aromatycznego sosu. Zawsze uda się idealnie i smakowicie otoczy makaron, aby nasz danie smakowało doskonale i świetnie wyglądało na talerzu.

Promocją "Raz w tygodniu zmień kuchnię na włoską" objęte są wszystkie Fixy Knorr.

źródło i zdjęcie: Knorr