Nawet jeśli lubisz prasować, raczej nie będziesz mieć nic przeciwko temu, żeby robić to szybciej i bez wysiłku... Dzięki "powietrznej" desce do prasowania Leifheit nawet Twoje spracowane żelazko nabierze nowego wigoru.

Deski do prasowania z lini AirBoard są ultralekkie (już od 3 kg), a mimo to bardzo stabilne. Jednak przeciez nie rozstawianie deski męczy nas przy prasowaniu najbardziej. Dlatego największą zaletą desek AirBoard jest ułatwiająca prasowanie powierzchnia. Zamiast wchłaniającej parę obitej gąbką płyty deski AirBoard mają powierzchnię z ekstrudowanego polipropylenu (EPP), który parę odbija. Do tego dodano unikalny pokrowiec deski z powłoką Thermo Reflect, co w sumie pozwala prasować aż o 33% efektywniej! Poza tym specjalne profilowanie ułatwia idealne wyprasowanie ramion w koszulach i T-shirtach. 

Deski AirBoard firmy Leifheit jako jedyne dostępne na naszym rynku mają powierzchnię do prasowania z tworzywa sztucznego. Precyzyjny mechanizm podstawy pozwala dogodnie ustawić wysokość deski, żeby wygodnie prasować zarówno na stojąco, jak i na siedząco (dotyczy wybranych modeli). , co pozwala na prasowanie zarówno na stojąco, jak również w pozycji siedzącej (dla wybranych modeli).

Stabilność deski zapewnia blokada, dzięki której nogi nie rozjadą się. Wybrane modele poza tym gniazdka i prowadnice do kabla od żelazka bądź stacji parowej. Deski AirBoard są objęte gwarancją nawet do 5 lat.

Deska do prasowania Leifheit AirBoard Premium M Plus NF - dane techniczne:

  • wymiary powierzchni do prasowania: 120 x 38 cm,
  • pokrowiec Thermo-Reflect,
  • kształt ułatwiający prasowanie koszul i bluzek,
  • zintegrowana podstawka pod żelazko z uchwytem do kabla i przyłączem elektrycznym,
  • waga: 4,6 kg,
  • zakres regulacji wysokości: 75-98 cm,
  • cena katalogowa: 349,99 zł.

Deski AirBoard oraz inne urządzenia marki Leifheit dostępne są w sieciach: Media Markt, RTV Euro AGD, OBI, sklepie internetowym: www.leifheitsklep.pl oraz na portalach aukcyjnych i w wybranych sklepach internetowych (pomocna jest tutaj wyszukiwarka cenowa jak ceneo.pl lub skapiec.pl).

źródło i zdjęcie: Leifheit