Proste, wygodne i uniwersalne - takie jest krzesło Keno 2. Zobacz najnowszą propozycję Pagedu!

Tapicerowane siedzisko i metalowa płoza - oszczędna forma nadaje krzesłu Keno 2 uniwersalny charakter. Dzięki temu pasuje zarówno do wnętrz współczesnych, jak i w zaaranżowanych bardziej tradycyjnie.

Wykonana z jednej części metalowa podstawa połączona jest ze sprężynującym, ergonomicznie wyprofilowanym oparciem, więc siedzi się na tym krześle bardzo wygodnie. Minimalistyczna formę urozmaicają dekoracyjne przeszycia na oparciu.

Krzesło Keno 2 oferowane jest w szerokiej gamie tapicerek - we wszystkich 17 odcieniach palety Vienna. Od zgaszonych różów i ciepłych beżów, do zimnych odcieni mięty, grafitu lub czerni. Na pewno znajdziemy obicie odpowiednie do kolorystyki wnętrza. 

Krzesła metalowe z tapicerowanym siedziskiem zagościły we wnętrzach na szeroką skalę w latach 20. XX wieku. Od tamtego czasu cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Proste i uniwersalne krzesło Keno 2 łatwo zharmonizować z dowolną stylistyką. Świetnie pasuje do wnętrz o ascetycznej aranżacji, takich jak biura czy sale konferencyjne, ale można je również zestawić na zasadzie kontrastu, z drewnianymi meblami w przytulnie urządzonym mieszkaniu lub apartamencie.

Paged krzesło Keno 2 zaprezentował po raz pierwszy na targach Meble Polska w Poznaniu. Latem tego roku krzesło weszło do produkcji i jest dostępne w sprzedaży w całej Polsce.

źródło i zdjęcia: Paged