Gustownie nakryty stół jest nieodzownym uzupełnieniem świątecznego posiłku. Tradycyjna polska porcelana - jak kolekcja Maria Paula - doskonale podkreśli rangę rodzinnego wydarzenia.

Boże Narodzenie to dla większości Polaków najważniejsze święto w roku. Zarówno dzieci, jak i dorośli z niecierpliwością czekają, aż na niebie pojawi się pierwsza gwiazdka i wspólnie będą mogli zasiąść przy suto zastawionym, wigilijnym stole. 

Święta Bożego Narodzenia kojarzą nam się z zapachem suszonych grzybów i goździkowym aromatem piernika. To czas wypoczynku, wyśmienitego jedzenia i niekończących się rozmów w rodzinnym gronie przy pięknie udekorowanym stole.

Kolekcja porcelany MariaPaula to kwintesencja wszystkiego co polskie. Fason stworzony w duchu tradycji, jest jednocześnie wygodny i dopasowany do naszych czasów. Wiele jego elementów doskonale wpisuje się w codzienny rytm życia, a serwis prezentowany w pełnej okazałości podkreśla uroczystość i smak świątecznych potraw.

Zastawa Maria Paula z dekoracją Romantyczna Koronka Zastawa Maria Paula z dekoracją Snow
Zastawa Maria Paula z dekoracją Romantyczna Koronka Zastawa Maria Paula z dekoracją Snow

Kolekcję cechuje dominująca biel i olśniewający błysk porcelany oraz gładkość i przyjemność w dotyku. Zastawa dostępna w kilku wersjach dekoracyjnych doskonale odnajdzie się w każdej świątecznej aranżacji.

źródło i zdjęcia: Altom