Sofa w stylu angielskim to kwintesencja elegancji i wygody. Nikt bowiem tak jak Anglicy nie ceni popołudniowego relaksu przy herbacie. A na meblach z kolekcji Juliett z powodzeniem mogłaby się nią delektować cała rodzina Benettów...

Bez względu na to, czy wybierzemy obicie w kwieciste wzory, szary czy granatowy, meble tapicerowane Juliett wprowadzą do naszego salonu klimat stylowej angielskiej posiadłości.

Klasyczna i dostojna sofa doda wnętrzu elegancji, ale też pozwoli na wygodny odpoczynek. Miękkie, dobrze wyprofilowane siedziska są idealnie spasowane z oparciami, tworząc harmonijny kształt salonowego mebla. Lekkie łuki na oparciach dodają klasy i nawiązują do stylu retro.

Angielski styl w salonie

Tak lubiany przytulny klimat w salonie możemy stworzyć, wykorzystując jeden lub kilka mebli z kolekcji Juliett. W jej skład wchodzą trzy różnej wielkości sofy, dwa modele foteli oraz puf. Meble mają solidną drewnianą konstrukcję i komfortowe siedziska ze sprężyny falistej i pianki. Dodatkowo, trzyosobowa wersja sofy ma pojemnik na pościel i rozkłada się do spania. Automat typu DL pozwala zrobić to płynnie i bez nadmiernego wysiłku.

Meble wypoczynkowe Juliett dostępne są w salonach sieci Agata w bogatej gamie tkanin obiciowych.

Ceny mebli Juliett:

  • fotel 1-s - od 899 zł,
  • fotel 1 "II" s - od 899 zł,
  • puf - od 589 zł,
  • sofa 2-osobowa (2S) - od 1589 zł,
  • sofa 3-osobowa (3S) - od 1789 zł,
  • sofy 3-osobowa z funkcją spania (3DL) - od 2099 zł.

źródło i zdjęcia: Salony Agata