Relaks przy kominku nie jest jest już przywilejem wyłącznie mieszkańców kamienic czy podmiejskich domów. Paged proponuje komody, które jednocześnie są zabudową elektrycznego kominka.

Oryginalne meble znalazły się w kolekcjach Teo i Gusta, aby usatysfakcjonować zarówno miłośników klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz.

Zabudowa kominkowa Gusta jest utrzymana w klasycznym stylu. Wykończony dębem bielonym mebel zdobi zaokrąglona linia podstawy i delikatne ryflowania w górnej części. 

Natomiast kominkowa komoda z kolekcji Teo ma nowoczesne, oszczędne wzornictwo. O jej charakterze decyduje wykończenie w kolorze dębu kawowego z wyraźnie widocznym usłojeniem lub dębu naturalnego.

Zabudowy kominka wyposażone są we wkład elektryczny, więc aby cieszyć się widokiem ognia, nie potrzeba żadnych instalacji. Taki "kominek" może stanąć w pokoju dziennym, ale także w innych częściach mieszkania. Kominek Gusta to samodzielny mebel, który sprawdzi się znakomicie w sypialni lub jadalni.

Z kolei zabudowa Teo poza miejscem na wkład kominkowy daje sporo miejsca do przechowywania. Powiększona o nadstawki - sporą bibliotekę lub otwierana szafa - będzie funkcjonalnym uzupełnieniem wyposażenia salonu albo gabinetu.

źródło i zdjęcia: Paged