Szkoła Produkcji Wnętrz i Designu to pierwsze w Polsce miejsce, gdzie architekci i projektanci wnętrz mają możliwość rozwijać i podnosić swoje kompetencje pod okiem najlepszych praktyków. Rekrutacja trwa!

Tym, co wyróżnia Szkołę Produkcji Wnętrz i Designu spośród innych placówek, to zajęcia z praktycznego projektowania wnętrz dla profesjonalistów. Podczas 3-miesięcznego cyklu spotkań architekci i projektanci wnętrz uporządkują i rozszerzą swą wiedzę o techniczne aspekty kreacji przestrzeni.

Autorski program opracowany przez Dominikę J. Rostocką - założycielkę SPWiD - ma na celu dostarczenie projektantom praktycznej wiedzy opartej na jej wieloletnim doświadczeniu. Adresowany jest do osób chcących uzupełnić, uporządkować oraz pogłębić wiedzę z zakresu wykonawstwa i aspektów technicznych projektowania wnętrz. Szczególny nacisk kładziony jest na przekazanie informacji o najnowszych technologiach, zapoznanie słuchaczy z doświadczeniami wieloletnich praktyków oraz analizę światowych trendów.

Wykłady w Szkole Produkcji Wnętrz i Designu prowadzą najwyższej klasy technolodzy i wieloletni praktycy. Warsztaty projektowe odbywają się na placach budowy i w aktualnie aranżowanych wnętrzach. Na zajęciach z materiałoznawstwa, projektanci mają okazję poznać od podstaw budowę i montaż poszczególnych elementów wyposażenia wnętrz, a także ich pełne spektrum możliwości projektowych. Kurs Praktycznego Projektowania Wnętrz daje również możliwość tworzenia prototypów czy kreowania nowych wzorów przy użyciu nietypowych rozwiązań materiałowych.

W trakcie zajęć opracowywany jest rzeczywisty projekt apartamentu realizowany w Pracowni Dominiki J. Rostockiej. Dzięki temu słuchacze mają możliwość uczestniczyć w każdym etapie inwestycji i wszystkich pracach wykonywanych w tym wnętrzu.

Oprócz zagadnień typowo projektowych słuchacze poznają także inne tajniki pracy architekta wnętrz. Dowiedzą się, jak współpracować z klientem, skonstruować dobrą umowę, a także w jaki sposób sprawować nadzór autorski.

Uczestnicy odwiedzą też warsztaty, studia, sale treningowe oraz place budowy w celu poznania szerokiego spektrum współczesnych materiałów i elementów wyposażenia.

Szkoła Produkcji Wnętrz i Designu - rekrutacja 

Najbliższy Kurs Praktycznego Projektowania Wnętrz rozpoczyna się pod koniec stycznia 2016 roku. Rekrutacja już trwa! Informacje na temat wykładowców i szczegółowy program znajdziecie na www.spwid.com Więcej informacji: Ewa Burak 698 508 481