Cieszące się niesłabnącą popularnością płytki-cegiełki doczekały się nowej wersji. Kolekcja Rodari Ceramiki Paradyż utrzymana jest w klimacie retro, a dekory nawiązują do ręcznie malowanych wzorów.

Kojarzące się z londyńskim metrem białe prostokątne płytki z charakterystycznie ściętymi brzegami to prawdziwy evergreen. Ceramika Paradyż proponuje nam właśnie nową wariację na ich temat - kolekcję Rodari.

Zamiast zakamarków wielkiego miasta płytki Rodari przywodzą na myśl przytulne wnętrze domku na wsi. To za sprawą ciepłego odcienia bieli i dekorów, które wyglądają niczym ręcznie malowane w kwiatowy rzucik w pastelowym różu i błękicie.

Kolekcja Rodari pomoże nam stworzyć do wnętrze w stylu rustykalnym, vintage albo skandynawskim, będzie efektownym uzu­pełnieniem zarówno aranżacji kuchni, jak i łazienki.

Inspiracją do stworzenia kolekcji Rodari były lata 50. i 60. Nie­wielkie płytki ceramiczne ze ściętymi krawędziami przenoszą nas do wnętrz, w których dominowa­ły subtelne barwy, zaokrąglone formy oraz geometryczne wzory.

Połyskujące szkliwo, wypukły kształt oraz uroczy - przypominający ręcznie malowany - wzór kwiatowy sprawią, że kafelki Rodari przypadną do gustu miłośnikom wnętrz rustykalnych, vintage, czy nawet bardziej nowoczesnego stylu skandynawskiego.

Kolekcja składa się z 6 elementów w dwóch niewielkich, modnych formatach 9,8 x 9,8 cm i 9,8 x 19,8 cm. Kafle Rodari będą ciekawie komponować się także z uniwersalnymi dekoracjami w tym samym forma­cie: Flower oraz Wine.

Płytki ceramiczne Rodari - specyfikacja:

  • format podstawowy:  9,8 x 9,8 cm oraz 9,8 x 19,8 cm,
  • kolorystyka: biały, niebieski (z ornamentem), czerwony (z ornamentem),
  • powierzchnia: błyszcząca,
  • rodzaj: płytki ścienne,
  • przeznaczenie: kuchnia, łazienka,
  • do zastosowania: wewnątrz,
  • ceny brutto: płytka biała (9,8 x 9,8 cm) - 67,65 zł/m²; płytka biała (9,8 x 19,8 cm) - 79,95 zł/m²; płytka z ornamentem (9,8 x 9,8 cm) - 73,8 zł/m²; płytka z ornamentem (9,8 x 19,8 cm) - 86,1 zł/m²,
  • gwarancja: 5 lat.
źródło i zdjęcia: Ceramika Paradyż