Choć trendy kolorystyczne na 2016 rok to głównie pastele, wciąż modne jest wprowadzanie do wnętrz w neutralnych barwach detali w odważnych kolorach. Przyciski spłukujące TECEloop sprawdzają się w tej roli znakomicie.

Zazwyczaj przycisk spłuczki staramy się tak dobrać, by jak najmniej rzucał się w oczy. Ale designerskie przyciski TECEloop są tak ładne, że aż chce się, żeby rzucały się w oczy. Dlatego obok standardowych kolorów, takich jak biel, chrom czy szarość, znajdziemy przyciski w odważnych, pełnych energii barwach, jak nasycona zieleń, energetyczny pomarańcz czy rubinowa czerwień. Trafnie dobrane mocne i głębokie kolory efektownie przełamią minimalizm nowoczesnych łazienek utrzymanych w kolorach ziemi, gdzie króluje surowy kamień i geometryczne kształty, a dekoracje stosowane są niezwykle oszczędnie.

Modułowa budowa przycisków pozwala wybrać niezależnie kolor szklanej obudowy (12 wariantów) i samych przycisków (8 wariantów), co daje nam aż 96 możliwych kombinacji kolorystycznych! A jeśli za jakiś czas kolor nam się znudzi albo nie będzie pasował do nowej aranżacji łazienki, będziemy mogli go zmienić, nie wymieniając całego zestawu.

Pamiętając, że dobre wzornictwo to nie tylko przyciągająca wzrok estetyka, lecz przede wszystkim funkcjonalność, firma TECE zadbała, aby przyciski TECEloop były łatwe w montażu (tradycyjnie oraz poprzez zlicowanie z płytką ścienną za pomocą ramki montażowej) oraz kompatybilne ze wszystkimi stelażami do WC firmy. Dużą zaletą jest także wygodny dostęp do mechanizmu spłukującego oraz - co najważniejsze w codziennym użytkowaniu - łatwość utrzymania przycisków w czystości.

źródło i zdjęcia: TECE