Nie możesz doczekać się wiosny? Serwis Lise już teraz przemieni Twój stół w kwietną łąkę.

Serwis Lise łączy w sobie kobiecą delikatność, wiosenną lekkość i rodzinne ciepło - symbole domowej kuchni pełnej smaków i kuszących aromatów, do których zawsze chcemy wracać. Inspiracją do stworzenia zastawy była Lise Finckenhagen - norweska szefowa kuchni, która słynie z prostych, ale oryginalnych potraw. Znana kreatorka smaków zawsze dbająca o detale, doskonale wie, że każde danie smakuje jeszcze lepiej, jeśli jest podane na pięknej zastawie. Serwis Lise bez wątpienia taki jest.

Specjalnie dla marki Fyrklövern zaprojektowała go artystka Jackie Lynd. Najwyższej jakości porcelana okraszona dekorem z 18-karatowego złota i błękitnym, kwiatowym wzorem zadowoli nawet najbardziej wysublimowane gusta.

Błękitna łąka zdobiąca poszczególne elementy zastawy dodaje naczyniom lekkości i przywodzi na myśl letnie popołudnia i beztroskie chwile spędzane z najbliższymi. Grawerowany kwiatowy ornament zdobi też piękne szklanki, kieliszki i wazony, które uzupełniają serwis Lise. Do stylistyki zastawy nawiązują także piękne naczynia z kutego metalu, które kształtem przypominają kwiaty. Ich miedziany kolor harmonijnie współgra z maleńkimi złotymi elementami kwiatowego ornamentu na porcelanie.

źródło i zdjęcia: Fyrklövern