Tradycyjnie w walentynki wręczamy bliskim ozdobne karteczki z serduszkiem, wierszykiem, wyznaniem miłości. A jeśli będą to pocztówki Timbergram, przyczynisz się również do tego, że w Afryce wyrośnie kolejne drzewo!

Śliczne drewniane kartki pocztowe znanej brytyjskiej marki Timbergram są idealne na walentynki - nie tylko sprawią radość ukochanej osobie, lecz jeszcze są eko!

Pocztówki Timbergram to artystyczna wariacja na temat popularnej kartki z życzeniami inspirowana oryginalnymi drewnianymi pocztówkami jeszcze z początku XX wieku. Są to kartki oraz obrazki jedyne w swoim rodzaju z szeroką gamą wzorów na różne okazje. Nadruki wykonywane są metodą sitodruku lub grawerowania na brzozowej deseczce grubości 4 mm. 

Taka drewniana pocztówka może być oryginalną ozdobą, barwnym akcentem na półce lub ścianie, walentynką, zakładką, początkiem kolekcji... Jedno jest pewne, teraz Twoje życzenia i dobre słowa mogą cieszyć obdarowanego o wiele, wiele dłużej. Kartki i obrazki Timbergram to małe dzieła sztuki, warte oprawienia i zachowania na zawsze.

Na drewnianej pocztówce Timbergram można pisać długopisem, a format 15 x 10 cm pozwala włożyć ją do zwykłej koperty. 

Wyprodukowano je na Wyspach Brytyjskich z wielką starannością i poszanowaniem natury. Firma Timbergram w zamian za każde 10 sprzedanych kartek w ramach programu Charity Tree Aid sadzi 1 drzewo w Afryce.

Duży wybór pocztówek i obrazków Timbergram znajdziesz na w sklepie muppetshop.eu.

źródło i zdjęcia: Muppetshop.eu