Linia nawilżanych papierów toaletowych Velvet powiększyła się o nowy produkt - Velvet Pure. Bezzapachowy i hipoalergiczny pozwoli poczuć się świeżo o każdej porze.

Niewielka paczuszka, a sprawia, że czujemy wielka różnicę. Nawilżany papier toaletowy Velvet Pure oczyszcza miejsca intymne łagodnie jak woda, a przy tym bardzo skutecznie dzięki odpowiedniemu pH i zawartości kwasu mlekowego. Jest wyjątkowo delikatny, bezzapachowy i hipoalergiczny, więc mogą go używać zarówno dorośli, jak i dzieci, nawet jeśli mają skłonności do alergii.

Jeśli chcemy, by uczucie czystości i świeżości towarzyszyło nam cały dzień, warto mieć Velvet Pure zawsze pod ręką. Na pewno powinien się znaleźć w domowej toalecie tuż obok rolki tradycyjnego papieru toaletowego, ale niewielka paczuszka zmieści się także w damskiej torebce czy podróżnej kosmetyczce.

Tym bardziej żę Velvet Pure, a także nawilżane papiery toaletowe Velvet Junior i rumianek i aloes mają teraz opakowanie z klapką, która zapobiega ich wysychaniu.

Nawilżany papier toaletowy Velvet można bez obaw spłukiwać w toalecie, bo jest biodegradowalny, tak jak zwykły papier toaletowy.

Opakowanie nowego nawilżanego papieru toaletowego Velvet Pure zawiera 42 listki wykonane z wilgotnej, miękkiej, mięsistej włókniny. Cena około 5 zł.  

źródło i zdjęcia: Velvet