Uroda litego drewna i wytrzymałość kostki brukowej - tak najkrócej można opisać atuty desek betonowych Polbruk Lira. Co jeszcze świadczy o ich wyjątkowości?

Unikatowy design i wysokie parametry techniczne desek betonowych Lira marki Polbruk pozwalają estetycznie i bezpiecznie wykończyć taras, ogród, patio, a nawet domowe wnętrza. Beton, z którego powstają między innymi solidne kostki brukowe oraz płyty tarasowe, to bardzo wytrzymały i odporny na działanie czynników atmosferycznych, ale i bardzo uniwersalny materiał nawierzchniowy.

Dzięki nowoczesnym metodom produkcji beton nie musi już wyglądać surowo i industrialnie. Miłośnicy przytulnych i sielskich klimatów znajdą betonowe nawierzchnie imitujące np. naturalny kamień. Nowa propozycja Polbruku natomiast to Lira - materiał, który łączy wytrzymałość i trwałość betonu z urodą drewna. Nawierzchnia z wyglądu do złudzenia przypomina drewniane deski i ma ciepły odcień naturalnego drewna, będzie więc idealnym dopełnieniem aranżacji ogrodów rustykalnych, wiejskich i prowansalskich, lecz także skandynawskich oraz minimalistycznych tarasów czy designerskiego patio.

Zainspirowane pięknem litego drewna deski Polbruk Lira mają subtelny rysunek usłojenia. Realistyczny wygląd osiągnięto dzięki zaawansowanej technologii wet-cast, która polega na wlaniu do wibrujących form płynnej mieszanki betonowej. Do zalet desek Polbruk Lira należy przede wszystkim niespotykana do tej pory na rynku estetyka i, oczywiście, duża wytrzymałość na działanie czynników takich jak woda, mróz czy promienie UV.

Deski Polbruk Lira - parametry:

  • Wymiary: 25 x 50 cm, 25 x 75 cm, 25 x 100 cm,
  • Faktura: imitacja drewna.

Estetyczny wygląd desek Polbruk Lira przez wiele lat zapewni właściwie dobrany impregnat, taki jak Polbruk Efekt, który stworzy skutecznie chroni beton przed agresywnymi zabrudzeniami. Dostępny jest w opakowaniach o pojemności 2 i 5 l. 

źródło i zdjęcia: Polbruk