Nowa kabina prysznicowa marki Radaway - Essenza New PTJ - jest pięciokątna. Dzięki temu świetnie się sprawdzi nawet w małej łazience!

Ponad 70% Polaków ma łazienkę o powierzchni nie większej niż 10 m². Funkcjonalne urządzenie tak małej łazienki wymaga rozwiązań specjalnie dedykowanych niewielkim przestrzeniom. Jednym z nich jest 5-kątna kabina Essenza New PTJ firmy Radaway.

W małych łazienkach wyzwaniem jest takie ustawienie sanitariatów, pralki i mebli łazienkowych, aby móc swobodnie poruszać się po pomieszczeniu. Kształt kabiny Essenza New PTJ sprawia, że jest to idealna propozycja do niewielkich łazienek - zapewnia maksimum wygody przy bardzo oszczędnym wykorzystaniu przestrzeni. Obok kabiny możemy ustawić pralkę lub szafkę łazienkową. Znakomitym udogodnieniem jest możliwość wykonania kabiny prysznicowej na wymiar.

Essenza New PTJ dostępna jest w 4 wariantach szkła: brązowym, grafitowym, satynowym oraz UltraClear. Drzwi i ścianki kabiny wykonane z hartowanego, bezpiecznego szkła o grubości 6 mm, otwierane są na zewnątrz. Dodatkowo możemy wybrać opcję Chrome+, wówczas zawiasy, uchwyty, wsporniki oraz pionowe profile zyskają elegancki połysk.

Aby ułatwić utrzymanie czystości szkło kabiny Essenza New PTJ zostało pokryte powłoką Easy Clean, zapobiegającą osadzaniu się zanieczyszczeń. Ma ona właściwości hydrofobowe, więc krople wody nie utrzymują się na ściankach i drzwiach, tylko spływają, nie pozostawiając osadów. Czyszczenie kabiny ułatwiją też zawiasy zlicowane z taflą szkła, które tworzą z nia jednolitą powierzchnię.

Dodatkową zaletą kabiny Essenza New PTJ jest mechanizm unoszący i opuszczający drzwi, który skonstruowany został w sposób zapobiegający niszczeniu uszczelek. Takie rozwiązanie gwarantuje też cichą pracę.

Dzięki opcji niwelacji krzywizn do 15 mm montaż kabiny możliwy jest w pomieszczeniach o nierównych ścianach. Dla najbardziej wymagających użytkowników istnieje możliwość zamówienia kabiny ze szkłem przejrzystym z dożywotnią ochroną ShowerGuard.

Cena brutto: 2540 zł

źródło i zdjęcie: Radaway