Wiadomo - w tym, aby w szufladach kuchennych zawsze panował ład i porządek, pomagają organizery. Jednak przyjemnie jest, kiedy i sami "stróże porządku" cieszą oczy swą urodą. Jak Wood'in'set...

Nasze babcie powtarzały, że dobrą panią domu poznaje się po tym, że ma porządek także tam, gdzie nie widać, czyli np. w szufladach, a nie tylko na kredensie. Podobnie prawdziwą elegancję poznaje się po tym, że sięga także tam, gdzie wzrok, a przynajmniej pobieżne spojrzenie, nie sięga. 

Własnie dla tych, którym bliskie jest takie poczucie prządku i elegancji, powstały drewniane wkłady do szuflad Wood'in'set

- Wsłuchując się w potrzeby architektów i klientów stworzyliśmy Wood'in'set - organizery, które nie uznają kompromisu między tym co funkcjonalne, a estetyczne - podkreśla Joanna Repko, ekspert firmy GTV.

Bazowymi elementami organizerów Wood'in'set są wkłady CUSTOMI dostępne w dwóch wariantach - do szuflad o głębokości 450 mm i 500 mm, których szerokość można regulować w zakresie od 400 do 1000 mm. Bukowe organizery CUSTOMI pozwolą utrzymać porządek w komplecie sztućców - zarówno tych codziennych, jak i przeznaczonych na specjalne okazje.

Organizery do zadań specjalnych

Istotą Wood'in'set jest możliwość dowolnej organizacji wnętrza szuflady. Dlatego obok bazowego wkładu CUSTOMI GTV oferuje szeroki wachlarz akcesoriów, które uzupełnią drewniany organizer i pozwolą na jeszcze lepsze zagospodarowanie miejsca. Do dyspozycji mamy:

  • KNIFI - blok na noże z 5 przegrodami, który zapobiega niszczeniu ostrzy oraz wnętrza szuflady, a także pozwala na bezpieczne przechowywanie ostrych przedmiotów (to bardzo ważne, gdy z szuflady korzystają dzieci);
  • uchwyt na folię HOLDI, który ułatwi odcięcie kawałków folii spożywczej pożądanej wielkości,
  • HERBI - praktyczny skos do przechowywania przypraw, dzięki któremu bez kłopotu odnajdziemy niezbędną w danej chwili paczkę ziół. 

Drewno to szlachetny, naturalny materiał, który zawsze dobrze wygląda - bez względu na to, czy w naszej kuchni postawimy na elegancką klasykę, czy na surowy minimalizm. Funkcjonalne rozwiązania sprawdzą się zaś wszędzie. Z połączenia obu powstały organizery Wood’in’set, naturalnie!

źródło i zdjęcia: GTV