Moda na proste, geometryczne wzory właściwie nigdy nie przemija, ale teraz Opoczno proponuje nam nową jej odsłonę. Ścienne płytki ceramiczne Delicate Lines to powrót do oszczędnych, geometrycznych motywów i zaproszenie do zabawy strukturą.

Nowoczesne, podłużne płytki ceramiczne w formacie 25 x 75 cm coraz częściej pojawiają się w naszych łazienkach. W najnowszej kolekcji płytek Delicate Lines Opoczna poza formatem uwagę zwracają przestrzenne formy.

Kolekcja płytek ceramicznych Delicate Lines składa się z 10 elementów utrzymanych w ascetycznej palecie kolorów: bieli, szarości, czerni i ceglastej czerwieni. Płytki strukturalne z motywem krzyżujących się linii świetnie komponują się z oszczędną, lecz wyrazistą kolorystyką.

Podstawą kolekcji są prostokątne płytki Delicate Lines White Glossy i Delicate Lines White Glossy Structure w formacie 25 x 75 cm oraz kwadratowa płytka Delicate Lines White w formacie 42 x 42 cm. Obie prostokątne płytki dostępne są także w kolorze szarym. 

Utrzymaną w bieli lub szarości aranżację łazienki projektanci Opoczna proponują ożywić zdecydowanymi kolorami - szarością, czernią i czerwienią.  W tych 3 kolorach są szklane strukturalne inserta w formatach 9,9 x 29,7 cm i 9,9 x 9,9 cm. 

Jednak najbardziej spektakularna propozycją jest wielobarwny strukturalny dekor Delicate Lines Multicolour Inserto Geo w formacie 25 x 75 cm, który sprawia wrażenie barwnej, dynamicznej mozaiki.

Wykorzystanie kontrastowych, zdecydowanych kolorów oraz płytek gładkich i o wyraźnej, geometrycznej strukturze pozwala na stworzenie ciekawej, nowoczesnej aranżacji łazienki.

źródło i zdjęcia: Opoczno