Inteligentne rozwiązania towarzyszą nam dziś na każdym kroku, nawet tam, "gdzie król piechotą chodził". Jednym z nich jest nowość firmy TECE - przycisk spłukujących TECElux mini. Zobacz, jak elektronika służy higienie...

TECElux mini to nowy szklany przycisk spłukujący firmy TECE - połączenie wysokiej jakości technologii i klasycznego minimalistycznego designu. Przycisk ma czujnik ruchu i może być obsługiwany bezdotykowo. To wygodne, a przede wszystkim higieniczne, bo unikamy przenoszenia bakterii na rękach.

Równie efektowny jest design szklanego przycisku. Prosta forma i idealnie płaska powierzchnia (dzięki ramce instalacyjnej może być zlicowana ze ścianą) sprawiają, że wygląda bardzo estetycznie i idealnie wpisze się zarówno w minimalistyczne, jak i tradycyjne aranżacje łazienki. Szczególnie efektowne jest podświetlenie diodami LED konturów klawiszy. Zapala się automatycznie, gdy znajdziemy się w polu działania czujnika ruchy. Przycisk TECElux mini dostępny jest w 2 wariantach kolorystycznych - białym i czarnym.

Inteligentna spłuczka - luksus w zasięgu ręki

Sposób działania przycisk TECElux mini można dostosować do swoich wymagań. Programowanie i zmiana ustawień odbywa się za pomocą pilota. Użytkownik może zaprogramować takie funkcje, jak:

  • spłukiwanie higieniczne (od 24 do 336 godzin), 
  • poziom oświetlenia (od 1 - bardzo jasne do 4 - ciemne), 
  • aktywacja podświetlenia (od 20 sekund do 5 minut), 
  • funkcja czyszczenia (włącz/wyłącz), 
  • automatyczne spłukiwanie (wył./5 minut), 
  • obsługa bezdotykowa, czułość (długa/krótka). 

Przycisk TECElux mini ma wymiary 220 x 150 x 8 mm. Cena netto - od 1450 zł.

źródło i zdjęcie: TECE