W manufakturach PFP Ćmielów i Chodzież powstała nowa kolekcja porcelany - Wstążka. To serwis, który choć dostosowany do potrzeb współczesnego użytkownika, skradnie serca miłośników tradycyjnej elegancji. Kupując przez internet, dostaniemy dodatkowo 2 filiżanki z własnym monogramem!

Porcelana Wstążka uwodzi płynnymi i subtelnymi liniami. Elegancji i lekkości naczyniom dodają złocone uchwyty zaprojektowane na kształt oplatającej je wstęgi.

Porcelanowa zastawa WstążkaTo rezultat artystycznej interpretacji klasycznych form zastawy stołowej i współczesnych wzorów aranżacyjnych. Linia została stworzona z myślą o nowoczesnym, wrażliwym na piękno odbiorcy. Inspiracją do jej powstania była próba wykonania współczesnej zastawy stołowej w oparciu o eleganckie, ponadczasowe wzory.

Kolekcja Wstążka będzie w sprzedaży już od piatku 22 lipca 2016 roku. Z tej okazji Polskie Fabryki Porcelany przygotowały wyjątkową ofertę. Klienci, którzy do końca listopada 2016 roku zrealizują zamówienie na tę kolekcję za pośrednictwem sklepu internetowego, otrzymają dodatkowo dwie filiżanki sygnowane indywidualnym monogramem. Szczegóły na stronie www.sklep.porcelana.com.pl.

źródło i zdjęcia: PFP Ćmielów i Chodzież