Poranna kawa i śniadanie powinny dać nam zastrzyk energii i dobrego humoru na resztę dnia. Dlatego w tym roku marka Nivona CafeRomatica inspiruje nas do kawowych eksperymentów i poszukiwania nowych, zaskakujących smaków, pełnych energii i orzeźwienia. Espresso, americano czy cafe latte to tylko początek porannej przygody.

Nivona CafeRomatica 858 - porcja energii na dzień dobry

Wszystkim aktywnym i szukającym pozytywnej energii na dobry początek dnia Nivona CafeRomatica proponuje energetyczny koktajl kawowo-kokosowy na bazie cappuccino lub cafe latte z ciastem bananowo-kawowym. W przygotowaniu takich śniadań pomoże elegancki ekspres Nivona CafeRomatica 858 - z frontem ze stali nierdzewnej, chromowanymi dodatkami i tekstowym wyświetlaczem TFT DuoDialog.

Polecany jest dla wszystkich, którzy lubią eksperymentować z kawą, bo daje możliwość zaprogramowania i zapisania aż 9 własnych przepisów na ulubioną kawę.

Nivona CafeRomatica 848 - czas na poranne orzeźwienie

Orzeźwiające americano z domową granolą czy może korzenna kawa z kardamonem na bazie cappuccino? Bez względu na to, którą propozycję wybierzemy, w przygotowaniu kawy niezastąpionym pomocnikiem będzie ekspres Nivona CafeRomatica 848. Wyposażony w tekstowo-graficzny wyświetlacz z łatwością przeprowadzi nas przez proces parzenia, dając nieograniczone możliwości komponowania własnych smaków.

Słodkie poranki z Nivona CafeRomatica 838

Weekendowy poranek to doskonały czas na odrobinę szaleństwa, na przykład kawę szarlotkową na bazie cafe latte lub czekoladowe tiramisu podane z espresso. Ekspres Nivona CafeRomatica 838 pozwoli przygotować każdą z tych kaw za pomocą jednego przycisku lub, gdy najdzie nas ochota, dobierając indywidualnie jej moc, aromat i temperaturę parzenia.

źródło i zdjecia: Nivona