Jak stworzyć we wnętrzu przyjemny klimat przywodzącym na myśl ciepłe wakacyjne dni? Postaw na piaskowe beże oraz dekory w ciepłym odcieniu drewna. Znajdziesz je w nowej kolekcji Koen II marki Black Red White. Ciepła kolorystyka przez cały rok będzie Ci przypominać letnie wakacje nad morzem.

Koło ratunkowe na ścianie i hamak zawieszony w salonie? Aby wprowadzić do wnętrza łagodny i ciepły klimat, nie musimy być aż tak dosłowni. Elegancką przestrzeń stworzymy, odpowiednio dobierając kolorystyka mebli i ścian oraz kilka wytwornych dodatków.

Najnowsze meble Koen II marki Black Red White to propozycja dla miłośników nowoczesnych i jednocześnie przytulnych wnętrz. Wykończone są ciepłym, wyrazistym dekorem dąb canyon monument, dzięki któremu proste w formie meble nabierają ciekawego wyrazu. Oryginalnym akcentem w wybranych modułach są ciemnoszare fronty szuflad w ciemnym odcieniu szarości. Zwolennikom nowoczesnych stylizacji do gustu przypadną lśniące fronty w kolorze piaskowym, które znakomicie komponują się z rysunkiem drewna - są stonowane kolorystycznie, ale kontrastują teksturą. Dzięki temu meble staja się interesujące, ale nie krzykliwe.

W kolekcji Koen II znajdziemy kilkanaście funkcjonalnych modułów przeznaczonych do urządzenia pokoju dziennego lub sypialni: komody, szafki rtv, szafki wiszące, witryny, szafy, łóżko oraz szafkę nocną. Wybrane meble Koen II sprawdzą się również w jadalni i przedpokoju.

źródło i zdjecia: Black Red White