Trwają zapisy na kurs kreacji-stylizacji wnętrz, który rozpocznie się 10 września 2016 r. w Warszawie. Zajęcia będą odbywały się w weekendy, we wrześniu i październiku. Sprawdź, czego można się nauczyć!

Kurs Stylizacja i kreacja wnętrz przeznaczony jest dla osób, które chcą zdobyć nowy zawód i rozwinąć kwalifikacje, pracują w firmach zajmujących się wyposażeniem i aranżacją wnętrz, absolwentów architektury, a także tych, którzy pasjonują się stylizacją mieszkań hobbystycznie i marzą o zdobyciu profesjonalnej wiedzy w tym zakresie. Podczas zajęć czeka Was duża dawka teorii oraz warsztaty umożliwiające kreowanie przestrzeni i realizację designerskich stylizacji z wykorzystaniem najnowszego światowego wzornictwa.

Organizatorem kursu jest Szkoleniowa Placówka Oświatowa CREATOR specjalizująca się w kursach związanych z projektowaniem i stylizacją wnętrz. Zajęcia poprowadzą wybitni specjaliści, a odbędą się one w najlepszych salonach z designem, takich jak: Galeria Heban, Muppetshop, DŁUGAshowroom, Jaga czy Mesmetric.

CREATOR opracował nowatorską formułę szkolenia wykorzystującą doświadczenie najlepszych specjalistów z branży, mogących pochwalić się wieloletnią praktyką w zakresie projektowania i stylizacji wnętrz. Zajęcia będą miały formę wykładów, warsztatów i prezentacji multimedialnych. Dodatkowo w ramach kursu uczestnicy będą mogli wziąć udział w praktycznych warsztatach z zakresu projektowania przedmiotów użytkowych czy dekoracji stołu i wykonywania stylizacji florystycznych. Wszystko po to, aby umożliwić kursantom zdobycie profesjonalnej wiedzy i umiejętności, niezbędnych w wykonywaniu zawodu stylisty-kreatora wnętrz.

Zwieńczeniem kursu będzie samodzielne przygotowanie stylizacji wnętrza do sesji zdjęciowej. Efekty pracy kursantów zostaną opublikowane w mediach. Pomyślnie ukończenie kursu zostanie potwierdzone świadectwem na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej. 

Jesienna edycja kursu stylizacji-kreacji wnętrz odbędzie się we wrześniu i październiku w weekendy (terminy zjazdów: 10, 11, 24, 25 września, 8, 9, 22, 23 października) w godzinach od 10.00 do 16.00. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji i zapisy: www.creator.net.pl.

Źródło i zdjęcia: CREATOR