Szuflada grzewcza to sprzęt AGD jeszcze niezbyt popularny. Jednak gdy poznacie jej zalety, będziecie się dziwić, jak udawało się Wam żyć bez niej...

Pozwala przygotować ciasto na prawdziwą włoską pizzę, podać pysznie pachnące ciepłe pieczywo czy wydobyć głębię aromatu kawy. Szuflada grzewcza z serii Siemens iQ700 ma tylko 14 cm wysokości, nie zajmie więc w kuchennej zabudowie wiele miejsca, za to kolosalnie ułatwi nam życie.

W przygotowaniu ciasta na pizzę ważne są nie tylko drożdże, lecz także odpowiednia temperatura wyrastania ciasta. Zapewni ją szuflada grzewcza. Urządzenie to świetnie poradzi sobie również z utrzymywaniem ciepła potraw, dzięki czemu na spóźnionych domowników czekać będzie wciąż ciepły obiad, będziemy mogli podać gościom ciepłe i pachnące pieczywo albo podgrzaną szarlotkę.

W szufladzie grzewczej podgrzejemy nie tylko potrawy, lecz także naczynia. Sekretem np. doskonałego smaku kawy jest podgrzanie filiżanki, dzięki temu nalana kawa nie wychładza się i rozwija głębię swojego smaku. Podobnie ogrzać możemy talarze lub półmiski, aby podawane potrawy dłużej pozostały gorące.

Minimalistyczny design szuflady grzewczej z serii sprzętów Siemens iQ700 pozwala na jej zabudowę zarówno samodzielnie, jak i bezpośrednio pod innym sprzętem z zachowaniem spójności linii.

Dzięki systemowi otwierania push & pull front szuflady pozostaje całkowicie jednolity, a ponadczasowe kolory: czerń oraz biel umożliwią dowolny dobór aranżacji nowoczesnej kuchni.

Szuflada grzewcza Siemens iQ700 dostępna jest w 2 wersjach - z frontem z białego szkła (model BI630CNW1) i z czarnego szkła (model BI630CNS1). Oba modele mają 4 ustawienia temperatury w zakresie od 40 do 80°C: garowanie ciasta drożdżowego, rozmrażanie potraw, utrzymywanie w cieple, podgrzewanie naczyń. Wymiary szuflady to 14 x 59,5 x 54,8 cm, cena brutto: 2329 zł.

źródło i zdjęcia: Siemens