Już we wrześniu światowej klasy szwajcarski tenisista i ambasador firmy Lindt & Sprüngli Roger Federer będzie twarzą promocji Festiwal Czekolady Lindt.

Roger Federer jest pierwszym ambasadorem marki w 170-letniej historii firmy.

- Pochodzę ze Szwajcarii, więc oczywiście już od dzieciństwa byłem wielkim fanem czekolady Lindt. Z podziwem patrzę na ich rozwój i innowacyjność - odpowiada tenisista, zapytany o to, dlaczego zgodził się na współpracę. - Łączy nas wiele, a przede wszystkim nieustanne dążenie do doskonałości.

Federer - sam będąc niekwestionowanym mistrzem - przyznaje, że bardzo cieszy się ze współpracy z mistrzem świata w klasie czekolad Premium.

Proste zasady - wysmakowana nagroda

Roger Federer będzie twarzą wrześniowej promocji Lindt. Aby wziąć w niej udział należy kupić dowolne produkty Lindt, zachować paragon i zarejestrować się na stronie www.excellence.pl w terminie od 1 do 30 września 2016 r. Nagrodą główną będą 2 podwójne wyjazdy do Szwajcarii, połączone z osobistym spotkaniem z Rogerem Federerem, które odbędzie się w siedzibie firmy w Kilchbergu koło Zurichu. Atrakcją dla smakoszy będą także niewątpliwie czekoladowe warsztaty z Maîtres Chocolatiers Lindt, kolacja w typowej szwajcarskiej restauracji oraz zwiedzanie Zurichu.

Nagrody dodatkowe to 10 toreb tenisowych z autografem Rogera Federera, wypełnionych pralinkami Lindor oraz 100 eleganckich zestawów czekolad Lindt.

Promocja pełna przyjemności

Od wyśmienitych czekolad Excellence po delikatnie rozpływające się w ustach pralinki Lindor - wszystkie wyroby Lindt tworzone są z pasją po to, by uwodzić zmysły miłośników czekolady na całym świecie. Wrześniowa promocja obejmuje wszystkie produkty Lindt.

źródło i zdjęcia: Lindt & Sprüngli