Pokochaliśmy skandynawski styl za design i funkcjonalność. Już od poniedziałku w sklepie internetowym Tchibo pojawi się kolekcja mebli właśnie w tym klimacie.

Meble z kolekcji "Wyjątkowe wyposażenie" zwracają uwagę prostą i piękną formą. Połączenie naturalnego drewna dębowego z bielą i szarymi tapicerkami zawsze wygląda świeżo i lekko.

W utrzymanej w tak lubianym ostatnio stylu skandynawskim kolekcji Tchibo znajdziemy pojemne szafy i komody, regały, biurka, stoliki i wiele innych mebli, nieraz zaskakujących pomysłowymi rozwiązaniami projektantów, jak np. składany stół, który może być jednocześnie tablicą na notatki. A wszystko po to, aby mieszkało nam się ładniej i wygodniej.

Dobrze zaprojektowane, uniwersalne zarówno pod względem kolorystyki, jak i formy meble dają ogromne możliwości aranżacyjne. Sprawdzą się zarówno w niewielkim mieszkaniu (tym bardziej że maja wiele sprytnych rozwiązań pozwalających oszczędzać miejsce), jak i w luksusowym apartamencie. Z powodzeniem skompletujemy z nich zestaw, którym umeblujemy salon czy domowy gabinet, ale i pojedyncze meble mogą świetnie odświeżyć i uzupełnić wystrój naszego domu.

Meble z kolekcji "Wyjątkowe wyposażenie" można od poniedziałku 29 sierpnia 2016 roku kupić w sklepie internetowym Tchibo.

źródło i zdjęcia: Tchibo