Tylko do końca września internauci mogą głosować na najlepsze polskie projekty mebli i artykułów wnętrzarskich, biorące udział w konkursie "Diamenty Designu". Zwycięskie prace będzie można oglądać podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2016 już w listopadzie.

Konkurs "Diamenty Designu" po raz kolejny towarzyszy Targom Warsaw Build, których 4. edycja odbędzie się w dniach 16 - 18 listopada br. w Warszawie. Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych polskich rozwiązań w artykułach wnętrzarskich i meblach, a także promowanie ich wśród producentów oraz dystrybutorów z kraju i za granicą.

Zwycięzcy zostaną wybrani w dwóch kategoriach: Wybór Jury - projekty wyłonione przez niezależną komisję ekspertów branży oraz Wybór Internautów - projekt z największą ilością głosów oddanych na stronie organizatora targów: Warsaw Build - Diamenty Designu.

Głosować można do 30 września 2016 r. Wyróżnione wyroby zostaną zaprezentowane w strefie konkursowej podczas Targów Warsaw Build, w warszawskim EXPO XXI. Wydarzenie jest największą w regionie okazją do spotkań inwestorów i profesjonalistów: architektów, projektantów, producentów materiałów budowlanych i wnętrzarskich, a także wykonawców i dystrybutorów z całego świata. Nowości produktowe prezentowane są w sekcjach: projektowanie i wnętrza, okna i drzwi, budowa i konstrukcja.

Tegorocznej edycji towarzyszą spotkania i wykłady, m.in. warsztaty dla architektów dotyczące zrównoważonego projektowania czy wykorzystania technologii BIM. Udział w wydarzeniu i warsztatach jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie: Warsaw Build - Rejestracja odwiedzających.