Typowa biała albo zabudowana - tak do tej pory zwykle wyglądał wybór pralki pod kątem aranżacji łazienki. Teraz mozliwości jest więcej, bo Freggia wprowadziła właśnie na rynek pralki z linii Primo w 3 kolorach.

Pralka to element, który często nie pasuje do starannie zaprojektowanej łazienki, a jednak musi się w niej znaleźć. Dlatego coraz częściej chowamy ją w zabudowie lub przenosimy do innego pomieszczenia, np. kuchni. Koniec z tym!

Marka Freggia, która inspiruje się najlepszym włoskim designem, przedstawia nowość - pralkę WISE126 z linii Primo dostępną w 3 kolorach: czarnym, czerwonym i białym. Dzięki temu pralka będzie stylowym uzupełnieniem łazienki. Oczywiście lepsza prezencja nie oznacza, że musimy rezygnować z funkcjonalności.

Kolorowe pralki Freggia mimo głębokości zaledwie 39 cm głębokości mają ładowność 6 kg, a przy tym najwyższą klasę efektywności energetycznej A+++. Dodatkowo system Easy Logic automatycznie zmniejsza zużycie prądu oraz wody, jeśli załadunek nie jest pełny, więc nawet jeśli pierzemy codziennie, nie musimy się obawiać, ze rachunek za prąd nas zrujnuje.

Obudowa pralki pokryta jest specjalną powłoką nałożoną metodą katoferezy, co gwarantuje profesjonalne zabezpieczenie przed korozją. Pełne bezpieczeństwo użytkowania zapewniają liczne zabezpieczenia, takie jak ochrona przed przegrzaniem i zalaniem domu, kontrola rozłożenia wsadu w bębnie czy w końcu, jego automatyczne czyszczenie. Jeżeli w urządzeniu pojawi się nieprzyjemny zapach, samo zasugeruje uruchomienie programu do dezynfekcji.

Doskonałe efekty prania pralka Freggia Primo osiąga m.in. dzięki profesjonalnemu bębnowi z większą ilością otworów i czterema mieszaczami. Ma też 19 funkcji, które szybko i łatwo pozwolą dobrać najlepszy program prania do każdego rodzaju odzieży. Do dyspozycji mamy m.in. unikalny programy prania antybakteryjnego w temperaturze zaledwie 40°C. Zabija on, nawet bez użycia specjalnego detergentu, ponad 99% szkodliwych bakterii. Idealnie nadaje się, m.in. do prania ubranek dziecka bez ryzyka, że wypłowieją, a jednocześnie z zachowaniem maksymalnej ochrony przed bakteriami oraz brakiem alergenów. 

Sterowanie za pomocą graficznego wyświetlacza jest proste i precyzyjne, umożliwia np. opóźnienie czasu rozpoczęcia prania czy ustawienie temperatury. Prędkość wirowania do 1400 obrotów na minutę skraca czas potrzebny na wysuszenie bielizny.

Pralki Freggia z linii Primo kosztują od 2249 do 2619 zł. Dostępne są w wybranych salonach ze sprzętem AGD/RTV. 

źródło i zdjęcia: Freggia