Biel, chrom i geometryczne kształty - firma Deante połączyła wszystkie te elementy, tworząc nową odsłonę baterii Anemon. Dzięki nietypowemu wykończeniu armatura odegra główną rolę w salonie kąpielowym.

Biel i srebro - to sprawdzone połączenie, które zawsze wygląda elegancko. W łazience zwykle łączymy biel ceramiki i płytek z chromem baterii i dodatków. Firma Deante postanowiła odejść od utartych schematów, miksując biel i srebro na łazienkowej armaturze.

Baterie Anemon wyróżniają kubistyczne bryły - płaskie powierzchnie i kąty proste, które równoważy otwór w dźwigni. Dopracowane kształty zostały nietuzinkowo wykończone - bryły korpusów pokrywa nieskazitelna, lekko połyskująca biel, z kolei płaszczyzny dźwigni i wylewek podkreśla lśniący chrom.

Kolekcja Anemon w nowym wykończeniu nawiązuje do modnego stylu skandynawskiego, charakteryzującego się surowością i minimalizmem, a także stosowaniem wysokiej jakości materiałów. Baterie zostały wykonane z najlepszej klasy mosiądzu MO59 o świetnych właściwościach odlewniczych i znakomitej odporności na korozję. Zastosowano w nich głowice ceramiczne, które gwarantują długotrwałe poprawne funkcjonowanie i szczelność.

W kolekcji znajdziemy baterie umywalkowe, wannowe, natryskowe i do bidetu, tak aby można było wyposażyć w nie każdą łazienkę. Baterie Anemon obejmuje aż 7-letnia gwarancja.

źródło i zdjęcia: Deante