Aby odmienić charakter wnętrza nie musisz kupować nowych sprzętów. Odnowienie starych mebli nie wymaga specjalnych zdolności, a daje sporo satysfakcji i przede wszystkim możliwość wykończenia ich według własnego pomysłu. Jak to zrobić za pomocą farb kredowych Pure & Original nauczysz się na warsztatach!

Chyba każdy z nas ma mebel, do którego czuje sentyment i ciężko mu się z nim rozstać. Może to być szafka odziedziczona po babci, komoda czy też stół, który kojarzy się ze wspólnymi obiadami. Otaczające nas przedmioty mają swoje dusze i często trudno nam się z nimi rozstać, choć ich uroda dawno już przeminęła. Jednak mogą ponownie zachwycić, jeśli tylko poświęcisz im chwilę i zamiast kupować nowe, odświeżysz. To wcale nie jest trudne!

Wykorzystując farby kredowe Pure & Original możesz samodzielnie pomalować meble na kolor zgodny z Twoją koncepcją. Firma Brush by MacDonald Wlodarski zaprasza na warsztaty pt. Jak Malować? kredowymi, lateksowymi, akrylowymi, mlecznymi, podczas których dowiesz się m.in.:

  • jak dobrać najlepszą farbę do malowanego przedmiotu? 
  • czy trzeba szlifować? 
  • jak prawidłowo malować?
  • jak postarzyć mebel? 
  • jak malować na gładko? 
  • kiedy stosować lakier, a kiedy wosk?

Oczywiście teorię będzie można przećwiczyć praktycznie - każdy z uczestników warsztatów pomaluje puf i obije jego siedzisko, a własnoręcznie wykończony mebel zabierze ze sobą do domu.

Warsztaty odbędą się w niedzielę 6 listopada 2016 roku w godz. 10.30-17.00 w Konstancinie-Jeziornie, w sklepie Brush przy ul. Piłsudskiego 3. Szczegóły wydarzenia na Facebooku.

źródło i zdjęcia: Brush by MacDonald Wlodarski