Szukasz inspiracji do urządzania domu? Mnóstwo pomysłów na stylowe i komfortowe wnętrza znajdziesz na stronach nowych katalogów Wajnert Meble, które są już dostępne w salonach marki.

Katalogi Wajnert MebleKtóż nie lubi oglądać zdjęć ciekawie zaaranżowanych wnętrz? Właśnie w takiej przyjaznej formule Wajnert Meble prezentuje swoje produkty, dowodząc jednocześnie, że z ich pomocą każdy może wyjątkowo i komfortowo urządzić swój dom.

Firma Wajnert Meble wydała katalog mebli wypoczynkowych i systemowych 2016 oraz katalog mebli BASIC 2016, w których prezentuje swoje sprawdzone produkty oraz atrakcyjne nowości. W publikacjach znajdziemy też odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane sprzedawcom oraz kompleksową informację o oferowanych meblach.

Przejrzysty układ katalogów i podział na kategorie: meble wypoczynkowe, łóżka tapicerowane, meble systemowe, sypialnie oraz dodatki i akcesoria, sprawia, że z łatwością znajdziemy to, czego szukamy i co jest nam potrzebne. Każdy produkt został opisany, a funkcjonalność oznaczono za pomocą ikon. Na zdjęciach obejrzymy starannie zaaranżowane wnętrza, które podsuną nam pomysły na urządzenie własnych czterech kątów, a także detale mebli.

Meble wypoczynkowe Capitol - Wajnert MebleKatalogi znajdziemy w salonach Wajnert Meble, ale je można pobrać lub obejrzeć on-line na stronie internetowej firmy. Zwolennicy tradycyjnej, drukowanej formy mogą bezpatnie otrzymać wydawnictwa pocztą. Wystarczy wysłać wiadomość na e-mail katalog@wajnert.com.pl, podając swoje imię, nazwisko oraz adres, na który mają zostać wysłane katalogi.

źródło i zdjęcia: Wajnert Meble