W ostatni weekend przed świętami zapraszamy na WZORY w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. Jeśli jeszcze szukacie gwiazdkowych prezentów dla bliskich - lub dla siebie - z pewnością nie wrócicie do domu z pustymi rękami. Na trzech piętrach wystawcy pokażą swoje najnowsze projekty mebli, ceramiki, domowych tekstyliów, grafik i dekoracji. 

Patronat Czas na WnętrzeNa świątecznych Wzorach w tym roku prezent dla wszystkich gości - elektroniczny portret narysowany przez Michała Stachyrę. Każdy z Was może go dostać dzięki wsparciu marek EIZO i WACOM!

Chcesz przearanżować mieszkanie? Spokojnie. Zabierzesz swój projekt i omów go na Wzorach. Pomogą Ci "Dobrze urządzeni" i prowadząca Katarzyna Pastuszyńska.

Na najmłodszych codziennie czekać będzie strefa dziecięca:

  • dla maluchów o 12.00 - bajkostwory, opowiadanie bajek, zajęcia plastyczne i mnóstwo zabawy!
  • dla nieco starszych o 14.00  - "pozytywne roboty", czyli pokazy i warsztaty robotyki dla dzieci w wieku 8-13 lat,
  • dla rodziców - wsparcie świętego Mikołaja w wyborze najpiękniejszych prezentów dla najmłodszych.

WZORY - targi rękodzieła i designuPoza tym w programie prezentacja pierwszego charytatywnego projektu Wzorów - Kociego Kalendarza-cegiełki dla Fundacji "Koty z Grochowa", który - oczywiście - będzie można kupić na wzorowym stoisku.

Strefa prezentów

Wszyscy, którzy jeszcze nie mają kompletu gwiazdkowych prezentów, na drugim pietrze będą mogli nadrobić zaległości. Kupicie tam i zapakujecie prezenty dla całej rodziny. Jeśli brak Wam pomysłów, ekologiczne, piękne prezenty, łatwo wyśledzicie dzięki naszemu hasztagowi #wzoroweprezenty. A jeśli chcielibyście włożyć w podarunek jeszcze więcej serca, u wybranych wystawców prezent będzie można wykonać własnoręcznie. I wszystko, co kupicie, możecie pięknie i ekologicznie opakować na specjalnym stoisku portalu DaWanda.

Wzory na Święta
17-18 grudnia 2016
Dom Towarowy Braci Jabłkowskich
ul. Bracka 25, Warszawa
godz. 11-21

źródło o zdjęcia: Wzory i wystawcy