Meble dla dzieci nie muszą być grzeczne! Kolekcja Drago - najnowsza propozycja firmy Black Red White przypadnie do gustu także urwisom!

Biurko, komoda, regał, szafa i wisząca półka - tych 5 elementów z powodzeniem pozwoli umeblować pokój nastolatka. I z pewnością będzie to aranżacja nieszablonowa - bo takie właśnie są meble Drago. Ich projektanci odeszli bowiem od typowych, stonowanych kolorów i ozdobili fronty mebli trzema wyrazistymi dekorami: dżinsowym patchworkiem, postarzaną klepką lub blachą w stylu cyber-punk. Z kolei korpusy mebli są w dwóch opcjach - w kolorze blachy lub połączenia blachy z klepką. W sam raz, by trafić w gusta zbuntowanych nastolatków. 

Centralnym punktem pokoju młodzieżowego biurko - to z kolekcji Drago jest wygodne, a blat dzięki wyjątkowo twardemu lakierowi jest odporne na uszkodzenia. Dwudrzwiowa szafa i komoda z 4 szufladami pomogą zapanować nad bałaganem, bo bez trudu pomieszczą wszystkie części garderoby. Książki i podręczne drobiazgi znajdą miejsce na wysokim regale lub półce wiszącej o oryginalnej formie.

Meble Drago dobrze sprawdzą się nawet w małych pomieszczeniach, które nie dają wiele swobody aranżacyjnej. Dzięki uniwersalnym modułom, które można zestawiać w różny sposób, stworzymy układ mebli optymalny dla danego dziecka i wnętrza. Z elementów systemu w zależnosci od potrzeb zbudujemy kompaktową meblościankę albo funkcjonalny układ przestrzenny.

Ceny mebli Drago:

  • biurko Drago BIU1D1S - 449 zł,
  • szafa Drago SZF2D - 599 zł,
  • regał Drago REG1D3S - 599 zł,
  • komoda Drago KOM4S/90 - 499 zł,
  • półka Drago SFW/120 - 49 zł.

źródło i zdjęcia: Black Red White