Któż nie miałby ochoty zdrzemnąć się na mięciutkiej chmurce! Taką przyjemność najmłodszym daje nowa kolekcja pościeli i akcesoriów dla dzieci marki Lamps & Company.

Pościel lekka i miękka i śliczna jak puszysty obłoczek sprawi, że dziecko wieczorem z chęcią położy się do łóżeczka i spokojnie zaśnie. Chmurki to motyw przewodni nowej kolekcji pościeli i innych akcesoriów dla niemowląt firmy Lamps & Company. Dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: Mint & Grey oraz Pink & Grey. Każda pościel jest dwustronna, żeby się dziecku nie znudziła. 

Do znanych już z poprzednich kolekcji Lamps & Company motywów kropelek, gwiazdek i kropek dołączyły białe chmurki na pastelowym tle. Wzór na pościeli wprowadzi najmłodszych w świat kolorowych snów, a po przebudzeniu wprawi w pogodny nastrój.

Pościele w chmurki dostępne są w dwóch rozmiarach kołdry: 140 x 200 cm i 100 x 135 cm, poduszki mają 40 x 60 cm. Zapakowane w estetyczną płócienną torbę doskonale nadają się do wręczenia jako prezent.

Jak wszystkie tekstylia Lamps & Company pościel w chmurki jest starannie wykonana z wysokiej jakości materiałów. Sprężyste i antyalergiczne wypełnienie zapewnia dziecku bezpieczeństwo, ciepło i wygodę, a mamie - łatwość prania w całości.

Do pościeli można dobrać inne akcesoria z podniebnej kolekcji: pokrowce na przewijak, ochraniacze na łóżeczko, pojemne kosze na zabawki i lampki. Kocyk wypełniony sprężystą włókniną silikonową jest wielofunkcyjny - doskonały, jako pierwsza kołdra dla niemowlaka, mata do zabawy lub przykrycie podczas spaceru. Jedna strona kocyka wykonana z bawełnianego ciemno szarego weluru, a druga z miękkiej bawełny. Dzięki podobnym kolorom ii spójnemu stylowi produktów Lamps & Company, kolekcje można z powodzeniem łączyć ze sobą.

źródło i zdjęcia: Lamps & Company