Marokańskie motywy nie wychodzą z mody. Nic dziwnego, są bowiem wyjątkowo dekoracyjne. Jednak na wyłożenie podłogi cementowymi wzorzystymi płytkami decyduje się niewielu, bo to kosztowne i niezbyt praktyczne. RuckZuck ma dla nas propozycję kompromisową - panele laminowane imitujące marokańskie płytki!

Nowa kolekcja podłóg Loft Cerama z serii Prestige firmy RuckZuck powstała z myślą o tych, których urzekły barwne marokańskie wzory, ale mają wątpliwości, czy wybór tak odważnej, wzorzystej podłogi to dobry pomysł. Cementowe marokańskie płytki są kosztowne, a ich ułożenie to grubszy remont. W dodatku płytki są zimne w dotyku i wymagają okresowej impregnacji. Co zatem zrobić, jeśli na kilka lat nam się znudzą? 

Panele laminowane Loft Cerama znacznie ułatwią nam podjęcie decyzji o wzorzystej marokańskiej podłodze. Cena jest niewygórowana (55,90 zł/m²), ułożenie paneli szybkie i czyste, a późniejsza pielęgnacja ograniczy się do zwykłego sprzątania. Za to efekt wizualny - spektakularny! Podłoga będzie wyglądać jak ułożona z małych, kwadratowych płytek zdobionych ręcznie malowanymi wzorami. No i powierzchnia paneli jest ciepła w dotyku, więc przyjemniej niż po płytkach chodzi się po niech boso. 

W kolekcji paneli Loft Cerama znajdziemy 5 dekorów: Cerama, Cerama Light, Cerama Colour, Cerama Santorini oraz Cerema Lahti. Różnią się kolorami, deseniem oraz wielkością "mozaiki", ale na wszystkich znajdziemy motywy marokańskie.

Panele Loft Cerama utrzymane są w stonowanych barwach bieli, szarości i beżu, a także w odcieniach błękitu, granatu i turkusu oraz delikatnych różów i fioletów, więc doskonale będą wyglądać zarówno we wnętrzach o białych ścianach, jak i w pastelowych kolorach.

- Panele w stylu marokańskim idealnie wpasują się w klimat wnętrz etnicznych i boho - zapewnia mówi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu RuckZuck. - Będą również stanowić ciekawy akcent i przyciągać uwagę w aranżacjach minimalistycznych oraz industrialnych. Są stworzone dla osób niebojących się odważnych połączeń i ceniących dbałość o detal oraz harmonijne połączenia kolorystyczne - dodaje.

Panele Loft Cerama mają wymiary 1286 x 160 x 8 mm i ścięte, woskowane krawędzie (V-fuga). Nie wymagają zastosowania kleju, co znacznie skraca czas montażu, a podłoga jest natychmiast gotowa do użytkowania.

W ramach kompleksowej obsługi klienta, punkty RuckZuck proponują pomiar, transport oraz montaż zakupionych produktów. 

źródło i zdjęcia: RuckZuck